Zümrüdüanka Dizisi Oyuncu Kadrosu ve Karakterleri
Zümrüdüanka Dizisi Oyuncu Kadrosu ve Karakterleri

Zümrüdüanka Dizisi Oyuncu Kadrosu ve Karakterleri

Zümrüdüanka Dizisi Yeni Sezon Oyuncu Kadrosu 

Foc Tv ekranlarında yayınlanan Zümrüdüanka Dizisi dram dizileri arasında yer alan Pastel film tarafından yapımcılığı üstlenilen dizilerimizden birsidir. Yaşar İrvül ve Efe İrvül tarafından yapımcılığı üstlenilen dizinin yönetmenliği Serhan Şahin yapmaktadır. Senorya kadrosu oldukça geniş olan dizide Işıl  SÖNMEZ, Leyla OTER, Doruk ERENGÜL, Nazlı Pınar ÜNLÜ, Feraye Gizem KURT yer almaktadır. Bu yazımızda sizlere Zümrüdüanka Dizisi Oyuncu Kadrosu ve Karakterleri hakkında bilgiler vereceğiz.
Alp Navruz Zümrüdüanka Dizisi Serhat Ceren Yılmaz Zümrüdüanka Dizisi Zümrüt Selim Bayraktar Zümrüdüanka Dizisi AbbasSebahat Kumaş Zümrüdüanka Dizisi SaniyeAyten Uncuoğlu Zümrüdüanka Dizisi Azimet Hatice Aslan Zümrüdüanka dizisi Ülfet Itır Esen Zümrüdüanka Dizisi NisaSerhat Özcan Zümrüdüanka Dizisi RüstemElif Çakman Zümrüdüanka Dizisi Nevcihan Miray Akay Zümrüdüanka Dizisi Meliha Pelin Abay Zümrüdüanka Dizisi SuhandanBarış Küçükgüler Zümrüdüanka Dizisi Latif Gökhan Bekletenler Zümrüdüanka Dizisi Ömer Ebrar Baba Zümrüdüanka Dizisi Songül Asiye Dinçsoy Zümrüdüanka Dizisi  Döne Korkmaz Arslan Zümrüdüanka Dizisi Niyazi ÇavuşMine Kılıç Zümrüdüanka Dizisi Fitnat Doğukan  Güngör Zümrüdüanka Dizisi HamitDoğa Zeynep Doğuşlu Zümrüdüanka dizisi Döne ’nin kızı Menekşe

Zümrüdüanka Dizisi Oyuncu Kadrosu ve Karakterleri 

Alp Navruz Zümrüdüanka Dizisi Serhat karakteri ile dizinin başrollerinde yer alan oyuncudur. Nevşehir ’in zengin ailelerinden olan Demirkanların büyük torunudur. Vatani görevini yaptığı sırada Suriye ’de şehit düştüğü haberi gelir. Dizi ileri tarihe alınarak devam ettiği süreçte ise Sevdiği kız olan Zümrüt’ün amcası ile olan düğününde tekrar eve döner. Zümrüdüanka Dizisi Serhat rolünü Alp Navruz canlandırmaktadır. 

Ceren Yılmaz Zümrüdüanka Dizisi Zümrüt karakterini canlandırmaktadır. Dizide 20 li yaşlarda olan Zümrüt Kuloğlu Ailesi ’nin en büyük kızıdır. Ailesinin yükünü omuzlayan çalışkan bir kızdı. Serhat’a aşıktı. Serhat’ın askerde şehit olduğunu öğrenmesi ile hayatı alt üst olan Zümrüt Serhat’ın amcası ile evlenmek zorunda kalmıştır. Zümrüdüanka Dizisi Zümrüt karakterini Ceren Yılmaz canlandırmaktadır. Ceren Yılmaz 6 Haziran 1990 tarihinde Samsun ilinde dünyaya gelmiştir. 
Selim Bayraktar Zümrüdüanka Dizisi Abbas karakterini canlandıran oyuncudur. Demirkan ailesinin tek varisidir. Başına buyruk ve her istediğini yapan 2 çocuk babasıdır. Küçük kardeşi ile hiç bir zaman anlaşamayan bir roldedir. Zümrüdüanka Dizisi Abbas karakterini Selim Bayraktar canlandırmaktadır. Selim Bayraktar 17 Haziran 1975 yılında Kerkük’de dünyaya gelmiştir. 
Sebahat Kumaş Zümrüdüanka Dizisi Saniye rolü ile ekranlara gelmektedir. 20’li yaşlarda olan Saniye karakteri Demirkan Holding’de çalışmaktadır. Kardeşi Oya için hayatına adamıştır. Zümrüdüanka Saniye karakterini Sebahat Kumaş canlandırmaktadır. Saniye Kumaş 1989 yılında Aydın ilinde dünyaya gelmiştir. 

Zümrüdüanka Dizisi Oyuncu Kadrosu 

Ayten Uncuoğlu Zümrüdüanka Dizisi Azimet karakteri ile dizide yer alan oyuncular arasındadır. 70 li yaşlarda olan karakter Demirkan Konağının anasıdır. Torunu Serhat’a oldukça düşkün olan Azimet onu korumak adına her şeyi yapabilecek güçlü ve dirayetli bir karakterdir. Zümrüdüanka Azimet rolünü Ayten Uncuoğlu oynamaktadır. Başarılı oyuncu 24 Mayıs 1946 tarihinde dünyaya gelmiştir. Aslen Eskişehir ilimiz nüfusuna kayıtlıdır. 
Hatice Aslan Zümrüdüanka dizisi Ülfet karakterine hayat veren oyuncudur. Zümrüt’ün annesi rolü ile dizide yer alan Ülfet Topal Rüstem ile evli. Varlıklı bir eş hayali kuran Ülfet sefalet bir hayat yaşamıştır. Güzel olan kızı Zümrüt’ü zengin birisi ile evlendirmek için elinden geleni yapar ve başarılı olur. Zümrüdüanka dizisi Ülfet rolünü Hatice Aslan canlandırmaktadır. Devlet konservatuvarını Ankara Üniversitesinde tamamlamıştır.

Itır Esen Zümrüdüanka Dizisi Nisa rolü ile dizide oynamaktadır. Hamit’in annesi ve Suhandan’ın kayın validesidir. Sert ve kuralcı bir kadındır. Ailede sözü geçen bir karakterdir. Zümrüdüanka Nisa karakterini canlandıran oyuncunun Gerçek ismi Itır Esen hanımdır. İstanbul ilinde 17 Aralık 1956 tarihinde dünyaya gelmiştir. Hayri Esen ve Ayten Esen ’in kızıdır.

Serhat Özcan Zümrüdüanka Dizisi Rüstem karakterine hayat veren oyuncudur. Zümrüt ’ün babası Rüstem rolü ile dizide yer almaktadır. Karısından farklı olarak yumuşak ve yufka yürekli birisidir. Kum ocağında çalışırken bacağından sakatlanmış ve işsiz kalmıştır. Zümrüdüanka Dizisi Rüstem rolünü canlandıran Serhat Özcan 8 Ağustos 1961 tarihinde Sinop ilinde dünyaya gelmiştir. Tam adı Serhat Süha Özcan’dır.

Zümrüdüanka Oyuncu Kadrosu 

Elif Çakman Zümrüdüanka Dizisi Nevcihan karakteri ile dizide yer alan oyuncudur. Zngin bir ailenin kızıdır. Sert ve dediği dedik bir kadındır. Abbas ile evlidir. Abbas ise ona pek fazla değer vermemektedir. Kocasını kaybetmemek için elinden gelen her şeyi yapmaktadır. Zümrüdüanka Dizisi Nevcihan karakterini Elif Çakman canlandırmaktadır. Elif Çakman  9 Mayıs 1978 tarihinde İstanbul ilinde dünyaya gelmiştir. 
Miray Akay Zümrüdüanka Dizisi Meliha karakteri ile dizide rol alan genç oyunculardandır. Zümrüt ile kardeş olan Miray henüz daha lise son sınıfta okumaktaydı. Tıpkı annesi Ülfet gibi bir karakterdir. Zümrüdüanka Dizisi Meliha karakterini Miray Akay canlandırmaktadır. 17 Temmuz 2000 yılında Ukrayna’da dünyaya gelmiştir. Oyuncu lise eğitimini Mimar Sinan Güzel Sanatlar Lisesi ’nde Tiyatro bölümünde tamamlamıştır.
Pelin Abay Zümrüdüanka Dizisi Suhandan rolü ile dizide rol alan genç oyunculardandır. Abbas’ın kızı rolünü canlandıran oyuncu Lise son sınıfta okumaktadır. Evde kendisine ilgi bulamayınca dışarıda ilgi aramaya başlar. Zümrüdüanka Suhandan rolünü Pelin Abay canlandırmaktadır. 1993 yılında dünyaya gelen oyuncu  İstanbul Üniversitesi Devlet Konservatuvarı Tiyatro Bölümünü bitirmiştir. Vatanım Sensin ve Gülizar isimli dizilerde rol almıştır. 

Zümrüdüanka Dizisi Karakterleri 

Barış Küçükgüler Zümrüdüanka Dizisi Latif Demirkan rolünü canlandıran genç oyuncudur. Abbas’ın oğlu olan Latif resim yapmayı seven kendi halinde iyi niyetli bir karakterdir. Konakta bulunan Menekşe’ye aşıktır. Zümrüdüanka Latif rolünü Barış Küçükgüler oynamaktadır. Barış Küçükgüler 5 Nisan 1990 tarihinde İstanbul İlinde dünyaya gelmiştir. Çiçek taksi isimli dizide ilk olarak rol almıştır. 

Gökhan Bekletenler Zümrüdüanka Dizisi Ömer karakteri ile dizide rol almaktadır. Dizide Adil karakterinin sağ koludur. Dürüst ve çalışkan birisidir. Abbas ise onun şirkette olmasından son derece rahatsızdır. Zümrüdüanka Ömer karakterini Gökhan Bekletenler oynamaktadır. Başarılı oyuncu 1971 yılında İzmir ’de dünyaya gelmiştir. Dokuz Eylül Üniversitesi Tiyatro Bölümü mezunudur. 

Ebrar Baba Zümrüdüanka Dizisi Songül karakterini canlandıran çocuk oyuncudur. Henüz daha 6 yaşında bir çocuk rolü ile ekranlara gelen Songül Zümrüt’ün kardeşidir. Ablaları Zümrüt ve Meliha evden ayrılınca adeta hayata küser. Zümrüdüanka Çocuk Oyuncu Songül karakterini  Ebrar Baba oynamaktadır.

Zümrüdüanka Dizisi 2.Sezon Yeni Giren Oyuncular

Asiye Dinçsoy Zümrüdüanka Dizisi  Döne karakterine hayat veren oyuncudur.  Niyazi Çavuş ’un karısı Döne kendi halinde yaşayan bir kadındır. Menekşe’nin annesidir. Konağın zengin çocuğu  Latif ile kızı Menekşe’nin birbirlerine yakınlaşmalarından endişe duymaktadır. Zümrüdüanka Menekşenin annesi Döne karakterini Asiye Dinçsoy canlandırmaktadır. Aydın ilimizde dünyaya gelmiştir. Yeditepe Üniversitesi Tiyatro Bölümünden mezun olmuştur.

Korkmaz Arslan Zümrüdüanka Dizisi Niyazi Çavuş karakteri ile rol almaktadır. Demirkanlara ait konakta çalışır. Abbas ’ın sağ koludur. Abbası’ın adeta gözü ve kulağıdır. Niyazi Çavuş  Döne ile evlidir. Kızı Menekşe ile arasında her daim mesafe vardır. Zümrüdüanka Menekşenin Babası Niyazi karakterini Korkmaz Arslan canlandırmaktadır. 23 Temmuz 1983 yılında  Tunceli ilinde dünyaya gelmiştir. 

Mine Kılıç Zümrüdüanka Dizisi Fitnat karakteri ile dizide yer alan bir baka oyuncudur. Abbas Demirkan ’ın  kuması olan Fitnat içten pazarlıklı ve sinsi bir kadındır. Fitnat’ın en büyük hayli zaman kaybetmeden Abbas’dan bir erkek çocuk sahibi olmaktı. Zümrüdüanka Fitnat karakterini Mine Kılıç canlandırmaktadır. Mine Kılıç 5 Kasım 1986 yılında  Mersin ilimizde dünyaya gelmiştir.

Zümrüdüanka Yeni Sezonda Diziye Katılan Oyuncular

Doğukan  Güngör Zümrüdüanka Dizisi Hamit rolünü canlandırmaktadır.  Birlikte yaşadığı ve iki çocuğu olan Canan’ı umursamadan Aile meclisinin aldığı karar gereği Suhadan ile Nikah kıyar. Zümrüdüanka Dizisi Hamit karakterini Doğukan Güngör canlandırmaktadır. Oyuncu 1 Temmuz 1996 yılında Ankara ilinde dünyaya gelmiştir.
Doğa Zeynep Doğuşlu Zümrüdüanka dizisi Döne ’nin kızı Menekşe karakteri ile dizide rol almaktadır. Zümrüdüanka Menekşe rolünü Doğa Zeynep Doğuşlu canlandırmaktadır. Başarılı oyuncu 2000 doğumludur. İkizler Burcu olan oyuncu Dizide  Niyazi ve Döne’nin kızıdır. 

Zümrüdüanka Dizisi Oyuncu Kadrosu ve Karakterleri Zümrüdüanka Dizisi Oyuncu Kadrosu ve Karakterleri 

Zümrüdüanka dizisi Oyuncu Kadrosu ve karakterleri hakkında bilgiler verdiğimiz yazımızın burada sonuna geldik. Zümrüdüanka dizisi yeni sezon giren oyuncular hakkında tüm detayları vipdizi.net olarak sitemizde bulabilirsiniz. Fox tv ekranlarında yayınlanan Baraj Dizisi Oyuncu ve karakterleri ile ilgili detaylara buradan ulaşabilirsiniz. 

Bir cevap yazın