Zuhal Topal'la Yemekteyiz Toprak Kim? Kaç Puan Aldı.
Zuhal Topal'la Yemekteyiz Toprak Kim? Kaç Puan Aldı.

Zuhal Topal’la Yemekteyiz Toprak Kim? Kaç Puan Aldı.

Zuhal topalla Yemekteyiz Toprak Kim? Kaç Puan Aldı.Zuhal topalla Yemekteyiz Toprak Kim? Kaç Puan Aldı.

Zuhal topalla Yemekteyiz Müsabakasında 13-17 Aralık haftasındaki müsabakacılar arasında yer alan Toprak Kim? Kaç Yaşında? Nereli? Hangi vipdizi.net yemekleri yaptı? Kime Kaç puan verdi kendisi kaç puan aldı? Ayrıntılar vipdizi farkı ile haberin devamında…

Yemekteyiz Toprak Kim?

Beğenilerek izlenen ve hafta içi her gün yayınlanan Zuhal Topalla Yemekteyiz müsabakasında bu haftaki erkek müsabakacılardan olan Toprak yaptığı yemekler ile değişik müsabakacılardan ve sunucu Zuhal Topaldan puanlar toplayarak büyük ödülü kazanmak için gayret edecek. 
Yemekteyiz Toprak ilk bvefatta ‘Umarım Aç Kalmayız diyerek spor salonundan çıkıp gelmediğini’  ifade ederken değişik müsabakacılarda ilk gün vipdizi.net yemeklerini çok beğenmediklerini fragmandan kavrıyoruz. 

Yemekteyiz Toprak Hangi Yemekleri Yaptı:

Çorba Ara Sıcak Ana YemekSalata Tatlı 

Zuhal Topalla Yemekteyiz Toprak Kaç Puan Aldı

Yemekteyiz Duygu Hanımdan ….Puan Aldı
 
Zuhal Topal’la Yemekteyiz müsabakası TV8 ekranlarında hafta içi her gün 5 yeni müsabakacının evine misafir olurken konut sahibi müsabakacılar vipdizi.net  yemek yaparken, sunucu Zuhal Topal’da yemeğin tadına, tuzuna, biberine, müsabakacımızın konukseverliğine kadar her şeye puan veriyor. Hafta içi verilen puanlar her cuma, haftanın büyük finalinde en çok puanı toplayan vipdizi.net müsabakacının büyük ödül olan 15.000 TL’yi kazanmasını sağlıyor. 

Bir cevap yazın