Zuhal Topalla Yemekteyiz Soner Tan Kim?
Zuhal Topalla Yemekteyiz Soner Tan Kim?

Zuhal Topalla Yemekteyiz Soner Tan Kim?

Zuhal Topalla Yemekteyiz Soner Tan Kim?Zuhal Topalla Yemekteyiz Soner Tan

Zuhal Topalla Yemekteyiz müsabakasına bu hafta yarışacak olan erkek müsabakacılar arasında yer alan Soner Tan Kim? Hangi yemekleri yaptı? Kaç Puan Aldı? Mevzu ile alakalı tüm ayrıntılara  haberin devamından ulaşabilirsiniz..

Hafta içi her gün gündüz kuşağı programında  yayınlanan yemek müsabakası programı bir haftayı daha geride bırakırken 6-10 Aralık  müsabakacıları da programı hoşlananlar tarafından oldukça merak ediliyor. Bu haftada müsabakacılar arasından dikkat toplayan  ad 6 Aralık Müsabakacısı Beyza Nur olacağa benziyor.  

Soner Tan Tığlı konutlu  ve  Milletler Arası Ticaret ile ilgileniyor. Aynı zamanda bir çok programda Moderator olarak misyon aldığı videolarından anlaşılıyor. . Sosyal Medya adresi  ise  https://www.instagram.com/soner.tan/.   Haftanın ilk gün müsabakacısı Beyza hanıma Üzerinizi Değiştirmiş Haliniz mi diye sorduğunda moda müsabakası olduğunu bilmiyordum cevabını aldı. 

Soner Tan Tığlı Eğitimleri 

Abant İzzet Baysal Üniversitesi Grafik

Düzce Üniversitesi Grafik

LİSANS Beynelmilel Şirket/Ticaret/Alışveri

Yemekteyiz Soner Tan Hangi Yemekleri Yaptı?

Yemekteyiz Soner Tan Kaç Puan Aldı?

Beyza Nur Hanımdan  …. Puan aldı.

Furkan Beyden …. Puan Aldı.

Esra Hanımdan …. Puan aldı.

Funda Hanımdan …. Puan Aldı.

Zuhal Topal’la Yemekteyiz müsabakası TV8 ekranlarından haftanın her günü  5 ayrı müsabakacımızın konutlarına davetli oluyor. Müsabakacılar yemek yaparken, Zuhal Topal hanımda  yemeğin tadına, tuzuna, biberine, müsabakacımızın konukseverliğine kadar tüm ayrıntılara  puan veriyor. Verilen bu puanlar  her cuma, haftanın finalinde büyük ehemmiyet kazanıyor. Finalde en çok puanı toplayan büyük ödül olan 15.000 TL’yi kazanıyor.

Bir cevap yazın