Zuhal Topalla Yemekteyiz Duygu Kim? Kaç Puan Aldı
Zuhal Topalla Yemekteyiz Duygu Kim? Kaç Puan Aldı

Zuhal Topalla Yemekteyiz Duygu Kim? Kaç Puan Aldı

Zuhal Topalla Yemekteyiz Duygu Kim? Kaç Puan AldıZuhal Topalla Yemekteyiz Duygu Kim? Kaç Puan Aldı 

Zuhal topalla Yemekteyiz Müsabakasında 13 Aralık Pazartesi haftanın ilk günü müsabakacısı Duygu Kim? Duygu hangi yemekleri yaptı? Kaç puan aldı? Ayrıntılar vipdizi farkı ile haberin devamında…

Yemekteyiz Duygu İplikçi  Kim? 13 Aralık Müsabakacısı

Duygu İpekçi 26 yaşında ve Diyetisyen. Şu anda Yüksek lisans yapıyor. 
Ekranların Hoşlanılarak ve büyük bir beğeni ile izlenen ve hafta içi her gün öğleden sonraki kuşakta  yayınlanan sunuculuğunu Zuhal Topal hanımın yaptığı  Yemekteyiz müsabakasında bu hafta 13 Aralık Pazartesi haftanın ilk günü  müsabakacısı vipdizi.net Duygu yaptığı hafif ve perhizli yemekler ile diğer müsabakacılardan ve sunucu Zuhal Topaldan puanlar toplayarak büyük ödülü kazanmak için gayret edecek. 
Yemekteyiz Duygu kendi ifadesi ile ‘ benim menüme basit diyecekler, ben onların bağırsaklarına hitap edeceğim’ derken Zuhal hanım ise sıhhatli beslenenler perhiz yapanlar değişik yemek tarifleri isteyenler  Duygu’nun müsabakasını kaçırmasın dedi. Benim hadisem vipdizi.net sıhhatli beslenmek derken diğer müsabakacılar ise diyetisyen hekimine gitmiş gibi kendilerini hissettiler. 
Zuhal Topalla Yemekteyiz Toprak ilk bvefatta ‘Umarım Aç Kalmayız diyerek spor salonundan çıkıp gelmediğini’  ifade ederken diğer müsabakacılarda ilk gün vipdizi.net yemeklerini çok beğenmediklerini fragmandan kavrıyoruz. 

Yemekteyiz Toprak Duygu Yemekleri Yaptı?

Çorba Ara Sıcak Ana YemekSalata Tatlı 

Zuhal Topalla Yemekteyiz Duygu Kaç Puan Aldı

Toprak Beyden  ….Puan Aldı
 
Zuhal Topal’la Yemekteyiz müsabakası TV8 ekranlarında hafta içi her gün 5 yeni müsabakacının evine davetli olurken konut sahibi müsabakacılar vipdizi.net  yemek yaparken, sunucu Zuhal Topal’da yemeğin tadına, tuzuna, biberine, müsabakacımızın konukseverliğine kadar her şeye puan veriyor.
 Hafta içi verilen puanlar her cuma, haftanın büyük finalinde en çok puanı toplayan vipdizi.net müsabakacının büyük ödül olan 15.000 TL’yi kazanmasını sağlıyor. 

Bir cevap yazın