Zuhal Topalla Yemekteyiz Beyza Nur Kim?
Zuhal Topalla Yemekteyiz Beyza Nur Kim?

Zuhal Topalla Yemekteyiz Beyza Nur Kim?

Zuhal Topalla Yemekteyiz Beyza Nur Kim?Zuhal Topalla Yemekteyiz Beyza Nur

Zuhal topalla Yemekteyiz Müsabakası 6 Aralık Pazartesi haftanın ilk günü yarışacak olan Beyza Kim? hangi yemekleri yaptı? Kaç Puan Aldı? Ayrıntılar haberin devamında…

Sevilerek İzlenen ve Hafta içi her gün yayınlanan yemek müsabakası bir haftayı daha geride bırakırken yeni haftanın müsabakacıları da oldukça merak ediliyor. Bu haftada müsabakacılar arasından en çok konuşulacak olan ad hipotezlerimize göre 6 Aralık Müsabakacısı Beyza olacak. 

Beyza Nur Uzun kendisini sevinçli bir şahsiyet olarak tanımlarken güzel geldiniz Beyza’nın mutfağına diyerek programa girişi yapıyor. 3 üniversite okuduğunu söyleyen Beyza aynı zamanda sesinin de harika olduğunu dile getiriyor. 10 Parmağında 10 marifet olduğunu söyleyen müsabakacı Van Antalya ve Bursa yöresinden yemekler yapacak. 

6 Aralık Müsabakacısı Beyza Nur Uzun Kim? 

Beyza Nur Uzun

İnstagram Adresi :https://www.instagram.com/beyzanuruzun/

Yemekteyiz Beyza Nur Hangi Yemekleri Yaptı?

Etli Yemek

Sütlaç

Salata 

Yemekteyiz Beyza Nur Kaç Puan Aldı?

Soner Tan Beyden …. Puan aldı.

Furkan Beyden …. Puan Aldı.

Esra Hanımdan …. Puan aldı.

Funda Hanımdan …. Puan Aldı.

Zuhal Topal’la Yemekteyiz 61. Bvefat Fragmanı İzle 

Zuhal Topal’la Yemekteyiz müsabakası TV8 ekranlarından haftanın her günü  5 ayrı müsabakacımızın konutlarına davetli oluyor. Müsabakacılar yemek yaparken, Zuhal Topal hanımda  yemeğin tadına, tuzuna, biberine, müsabakacımızın konukseverliğine kadar tüm ayrıntılara  puan veriyor. Verilen bu puanlar  her cuma, haftanın finalinde büyük ehemmiyet kazanıyor. Finalde en çok puanı toplayan büyük ödül olan 15.000 TL’yi kazanıyor.

Bir cevap yazın