Zuhal Topalla Yemekteyiz 18 Ekim Onur Kim?
Zuhal Topalla Yemekteyiz 18 Ekim Onur Kim?

Zuhal Topalla Yemekteyiz 18 Ekim Onur Kim?

Zuhal Topal’a Yemekteyiz Yarışmasında 18-22 Ekim Yarışmacıları hakkında detaylı bilgileri haberin devamında bulabilirsiniz. 

Zuhal Topal’la Yemekteyiz yarışması TV8 ekranlarından haftanın 5 günü, 5 ayrı yarışmacı ile devam ediyor. Yarışmacıları yemek yaparken başarılı sunucu  Zuhal Topal’da yemeğe ve yarışmacıların misafirperverliğine, temizliğine ve diğer konularda bir çok detaya puan veriyor. Toplanan puanlar  final günü olan Cuma günü  büyük bir önem kazanıyor. Finalde ise  en çok puanı toplayan yarışmacı  büyük ödül olan 15.000 TL’yi kazanıyor.

Bu hafta Sevilen yarışma programının 26-27-28-29-30. Bölümlerde  5 yeni yarışmacı yaptıkları yemekler ile diğer yarışmacılardan ve sunucudan puan almak için mücadele verecek. 
Zuhal Topal 18 Ekim Pazartesi günü ilk gün yarışmacısı Onur Beyin konuğu oldu. Kapıyı açar açmaz güller ile karşılanan sunucu Zuhal Topal büyük bir sürpriz ile karşılaştı. 

Zuhal Topalla Yemekteyiz 18 Ekim Onur Kim?

Zuhal Topalla Yemekteyiz 18 Ekim Onur Kim?

Zuhal Topalla Yemekteyiz 18 Ekim Onur Kim?

Haftanın İlk Gün Yarışmacısı Onur Yılmaz 35 yaşında. 13-14 yıldır  Mağaza Müdürü olarak çalıştığını ifade eden yarışmacı 10 aydır e Ticaret ile uğraşmaktadır. 4,5 yıl önce eşinden boşandığını ifade eden yarışmacı şu anda bekar olduğunu söylüyor. 7 yaşında  Ali Kemal isminde bir oğlu olan haftanın ilk gün yarışmacısı Onur Yılmaz’ın evinde Zuhal hanımı onunla birlikte ablası karşıladı. Onur’un ablası İlknur onun her şeyden önce iyi bir baba olduğunu söylüyor.

Onur Yılmaz Yemekler ve Mutfak ile arasının iyi olduğunu ayrıca elinin lezzetli olduğunu ablası da kendisi de ifade ediyor. Evine gelecek olan diğer yarışmacılardan çekinmediğini ifade eden 18 Ekim Yarışmacısı Onur Yılmaz’ın ablası ise Ona bugün yanlış yapan yarışmacı olursa Onur’un intikamını alacağını ifade ediyor. 

Yemeklerinin hakkını verirler ise adaletli olacağını söyleyen ilk gün yarışmacısı Onur bütün yarışmacılara ‘Geleceğiniz Var İse Göreceğiniz Var’ diye seslenmeyi de ihmal etmiyor. Zuhal Topalı evinde ablası ve Halası ile birlikte karşıladı. 18 yaşında evlendiğini söyleyen Onur bey 27 yaşında baba olmuş. İlk mesleği kuaförlük olan Onur beyin yarışmacılara hazırladığı menüde ise şunlar yer aldı. 

18 Ekim Onur Yılmaz Yemek Menüsü 

Analı Kızlı

Kaymaklı Göçmen Böreği 

Antep Tava

Mantarlı Firik Kebabı 

Gavurdağı Salata

Maraş Dondurması eşliğinde Cevizli Kadayıf Sarması 

18 Ekim Onur Yılmaz’ın Puanları 

Selda Hanım 4 Puan 
Oktay Bey 5 Puan
Zeynep Hanım 5 Puan 
Seda Hanım 4 Puan
Zuhal Topalla Yemekteyiz Yarışması 19 Ekim Salı Yarışan Selda  Hakkında detaylara bu bağlantıdan ulaşabilirsiniz. 
Zuhal Topalla Yemekteyiz Yarışması 20 Ekim Çarşamba  Yarışan Zeynep Hakkında detaylara bu bağlantıdan ulaşabilirsiniz. 

Bir cevap yazın