Zuhal Topalla Sofrada Yeni Yarışmacılar (21-25 Eylül)
Zuhal Topalla Sofrada Yeni Yarışmacılar (21-25 Eylül)

Zuhal Topalla Sofrada Yeni Yarışmacılar (21-25 Eylül)

Zuhal Topalla Sofrada müsabakasında 21-25 Eylül tarihleri arasında yarışacak olan müsabakacılar ve kayınvalideleri belli oldu. Bu hafta da birbirinden iddialı gelin ve kayınvalideler müsabakada yer alacak. Zuhal Topalla Sofrada Müsabakasında bakalım bu hafta kimler yarışacak…İşte Detaylar…..
Zuhal Topalla Sofrada Yeni Yarışmacılar 21-25 Eylül

Kayınvalide Gönül ve Gelini Hatice 21 Eylül 

Bu haftanın ilk günkü müsabakacısı Hatice Ecem Yıldırım 24 yaşında ve daha henüz 10 aylık konutlu. Hırslı ve inatçı olan Gelin Hatice Aslen Ankara’lı. Kayın validesini çekemediğini ifade eden gelin Hatice’nin kaynanası Gönül ise aslen Karslı. Gelinine oldukça güvenen Gönül hanım gelini ile iyi uyuştuğunu ifade ediyor.
21 Eylül Pazartesi haftanın ilk günü yarışan Hatice hanım öbür kayınvalidelerden toplamda 14 puan alırken Zuhal hanımda ise 5 puan almayı başardı. Öbür Kayınvalidelerin Hatice hanıma verdikleri puanlar ise şu biçimde oldu. 
Zuhal Topalla Sofrada Hatice Hanımın Puanları 
Filiz Esen 4
Leyla Doğan 3
Fatma Sabuncu 3
Altun Karabele 4
Zuhal Topal    5

Kayınvalide Filiz ve Gelini Melike 22 Eylül 

22 Eylül Salı günü haftanın ikinci günü Zuhal Topalla Sofrada Gelin Melike Esen ve Kaynanası  Filiz Esen yarışacak. Gelin Melike hanım 1995 doğumlu ve şimdilerde 25 yaşında. 5 senelik konutlu. Kıskanç birisi olduğunu  ifade eden müsabakacı aynı zamanda kendisine oldukça güveniyor. Kaynanası Filiz hanım ise Boşnak muhaciri. Müsabakaya Kocaeli’nden katılsa da İstanbul şehrinde yaşıyor. 
Zuhal Topalla Sofrada Melike Hanımın Puanları 
Gönül Yıldırım
Leyla Doğan  
Fatma Sabuncu
Altun Karabela
Zuhal Topal   
TOPLAM:   

Kayınvalide Leyla ve Gelini Derya 23 Eylül 

Zuhal Topalla Sofrada 23 Eylül Çarşamba haftanın üçüncü günü Gelin Derya Derya Doğan ve Kaynanası  Leyla Doğan yarışacak.  Çarşamba müsabakacısı Derya hanım bir çocuk annesi ve 31 yaşında. Kaynanası ile birlikte yaşıyor. Derya hanımın kaynanası Leyla hanım ise 3 çocuk annesi.Otoriter birisi olduğunu ifade ediyor. 
Zuhal Topalla Sofrada Derya Hanımın Puanları
Gönül Yıldırım
Filiz Esen  
Fatma Sabuncu  
Altun Karabela
Zuhal Topal   
TOPLAM:   

Kayınvalide Fatma ve Zuhal  24 Eylül 

Zuhal Topalla Sofrada müsabakasında 24 Eylül Perşembe günü yarışacak olan Gelin Zuhal Sabuncu ile kaynanası Fatma Sabuncu oldu. Gelin Zuhal hanım 27 senelik konutlu ve 2 çocuk annesi. Kendisi de aynı zamanda bir kayınvalide olan Zuhal hanımın işi aşçılık. Kaynanası Fatma hanım ise oldukça kuruntulu birisi olarak kendisine belirliyor. 
Zuhal Topalla Sofrada Zuhal Sabuncu ’nun Puanları
Gönül Yıldırım  
Filiz Esen  
Leyla Doğan  
Altun Karabela  
Zuhal Topal    
TOPLAM:   

Kayınvalide Altun ve Gelini Demet 25 Eylül 

Zuhal Topalla Sofrada müsabakasında haftanın finalinde 25 Eylül 2020 Cuma günü Gelin  Demet Karabela ve kaynanası Altun Karabela yarıştı. Gelin Demet hanım 7 senelik konutlu ve 32 yaşında. Bir çocuk annesi olan Demet hanımın anne ve babası aşçı. Kaynansı Altun hanım ise aslen Tokat’lı ve İstanbul şehrinde oturuyor. 40 senelik konutlu olan Kayınvalide Altun gelinine oldukça güveniyor. 
Zuhal Topalla Sofrada Demet Karabela Puanı
Gönül Yıldırım
Filiz Esen  
Leyla Doğan  
Fatma Sabuncu  
Zuhal Topal    
TOPLAM:   

Bir cevap yazın