Yeni Hayat Dizisi Oyuncu Kadrosu ve Karakterleri Kim?
Yeni Hayat Dizisi Oyuncu Kadrosu ve Karakterleri Kim?

Yeni Hayat Dizisi Oyuncu Kadrosu ve Karakterleri Kim?

Yeni Hayat Dizisi Oyuncu Kadrosu ve Şahsiyetleri hakkında ayrıntılı balakalar vip dizi farkı ile yazımızın devamında… Karga Seven Pictures imalciliği tarafından yapılan dizinin üretimciliğini Ömer Özgüner ve Ümmü Burhan yapmaktadır. Dizinin rejisör koltuğunda ise Başak Soysal ve Cem Özüduru yer almaktadır. Yeni Hayat Dizisinin Senaryosunda ise Elif Usman, Serdar Soydan ve Deniz Büyükkırlı imzası bulunmaktadır.

Yeni Hayat Dizisi Oyuncu Kadrosu ve Şahsiyetleri 

Serkan Çayoğlu-Adem  Melisa Aslı Pamuk-YaseminTayanç Ayaydın-Timur Nilperi Şahinkaya-Nevin İpek Filiz Yazıcı-GökçeNisa Sofya Aksongur-EceDevrim Nas-ÖzgürAziz Caner İnan-Bekir Nebil Sayın-KunduziAyşe Tunaboylu-NesibeBegüm Akkaya-Fatma Furkan Kalabalık-Fatih YılmazÖvül Özbay-Berna Seher Terzi-Melahat

Yeni Hayat Dizisi Oyuncu Kadrosu 

Serkan Çayoğlu Yeni Hayat Dizisi Adem şahsiyetini canlandıracaktır. Adem dizide eyaşadığı bir uğursuzluk neticeyi ordudan parçalamak zorunda kalan daha önceki bir özel güçler askerini canlandırmaktadır. Adem henüz daha 30 lu yaşlarda konutlu ve bir çocuğu olan birisidir. Ordudan böldükten sonra dostu olan Bekir’in işvereninin karısı Yasemin için koruma yakalamak istemesi ile hayatı değişecektir. 
Melisa Aslı Pamuk Yeni Hayat Dizisi Yasemin rolünü canlandıran oyuncudur. Yasemin dizide Timur’un karısı rolünde yer almaktadır. Hoş ve kocası için bırakılmaz birisidir. Zengin hayatına kocası Timur ile birlikte tanışma fırsatı bulan Yasemin ile Adem’in tanışması sonrasında hayatı oldukça değişecektir. 
Tayanç Ayaydın Yeni Hayat Dizisi Timur şahsiyeti ile karşımıza çıkan bir başka oyuncudur. Oldukça zengin ve cafcaflı bir hayatı vardır. Karısı Yasemin’e olan aşkı oldukça fazladır. Hayatta elde etmek istedikleri mevzusunda yapamayacağı şey olmayan hırslı bir adamdır. Yasemin’den evvelki karısından olan kızı Gökçe onun bırakılmazıdır. Yasemin ile hayatı değişse de onun sevgisini bir cinsli kazanamaz. 
Nilperi Şahinkaya Yeni Hayat Dizisi Nevin rolünü canlandırmaktadır. Nevin Şahin Yeni Hayat Dizisinde Adem’in karısını oynamaktadır. Kocasının ordudan parçalamasından sonra sanki bir başka bayana dönüşmüştür. Kpcası Adem’e gelen ve oldukça hasılatlı olan gözetmelik önerisini kabul etmesi için ona oldukça baskı yapmıştır. Ancak kocasının Yasemin’e gözetmelik yapacağını bilince içi de cız eder.  

İpek Filiz Yazıcı Yeni Hayat Dizisi Gökçe

Yeni Hayat Dizisi Gökçe Timur’un ilk karısından olan kızıdır. Hoş ve şımarık bir kızdır. Üvey annesi Yasemin’e yeni gelen koruma Adem’i görünce oldukça neşelenir. Adem’e kafayı taktığını ise Yasemin kısa bir vakit sonra anlar. Yasemin Gökçe’nin Adem’den uzak durmasına mani olmaya çalışırken bir de bakar ki Adem’e kendisi hayran olur. 

Nisa Sofya Aksongur Yeni Hayat Dizisi Ece şahsiyeti ile dizide yer alacaktır. Dizinin çocuk oyuncudur. Adem ve Nevin’in henüz daha ilkokul ikinci sınıfa giden 8 yaşındaki kızlarıdır. Babasına askerlik yarıyılında hasret kalan ece artık ona daha fazla zaman ayırdığı için oldukça mutludur.

Devrim Nas Yeni Hayat Dizisi Özgür rolünü canlandıran oyuncudur. İşvereni Timur’un en yakın adamıdır. Hırslı ve gözü yükseklerde olan birisidir. Kendisine misal olarak İşvereni Timur’u alır ve onun gibi yükselmek ister. 
Aziz Caner İnan Yeni Hayat dizisi Bekir şahsiyeti ile dizide yer alan bir başka oyuncudur. Yakışıklı ve Karizmatik birisi olan Bekir ile Adem daha önceki mektep dostudur. Bekir ve Adem askeri mektepte birlikte okumuşlar daha sonra Bekir mektepten dağılmıştır. Ancak hiç bir zaman bağları kopmamıştır.

Yeni Hayat Dizisi Kişilikler

Nebil Sayın Yeni Hayat dizisi Kunduzi rolü ile Timur’un en büyük düşmanı olarak dizide yer alacaktır. Timur’u en hoşlandığı yerden karısı Yaseminden vurmak istemektedir. Yer altı dünyasının karanlık adlarından birisidir.  

Ayşe Tunaboylu Yeni Hayat Dizisi Nesibe şahsiyetini canlandırmaktadır. 
Begüm Akkaya Yeni Hayat Dizisi Fatma rolünü canlandırmaktadır.  
Furkan Kalabalık  Yeni Hayat Dizisi Fatih kişiliğine hayat veren oyuncudur.  
Methedil Özbay Yeni Hayat dizisi Berna rolünü canlandırmaktadır.  
Seher Terzi Yeni Hayat Dizisi Melahat şahsiyeti ile dizide yer almaktadır. 

Yeni Hayat Dizisi Oyuncu Kadrosu ve Karakterleri Yeni Hayat Dizisi Oyuncu Kadrosu ve Şahsiyetleri 

Yeni Hayat Dizisi Oyuncu Kadrosu ve Şahsiyetleri hakkında balakalar verdiğimiz yazımızın burada sonuna geldik. Yeni vip dizilerden olan Sen Çal Kapımı Dizisi Oyuncu Kadrosu hakkında ayrıntılara buradan ulaşabilirsiniz. 

Bir cevap yazın