Yeni Hayat Dizisi Fatih Kim? Yasemin'in Şoförü
Yeni Hayat Dizisi Fatih Kim? Yasemin'in Şoförü

Yeni Hayat Dizisi Fatih Kim? Yasemin’in Şoförü

Yeni Hayat Dizisi Fatih Kim? Yasemin’in Sürücüyü 

Yeni Hayat Dizisi  Yasemin’in Sürücüyü Fatih rolünü canlandıran oyuncunun asıl ismi Furkan Kalabalık  24 Ocak 1993 senesinde Kocaeli şehrinde dünyaya gelmiştir. 1.78 metre boyunda, 73 kilo ve Boğa btümörcüdür. Tiyatro Eğitimlerini Mimar Sinan Üniversitesi Devlet Konservatuvarında bitirmiştir. Furkan Kalabalık Yeni Hayat Dizisinde Yasemin hanımın sürücüyü olarak dizide yer alan oyuncudur.
Kanal D ekranlarında ilk bvefatı ile ekranlara gelen dizide rol alan oyuncular arasında yer alan Furkan  Kalabalık dizide özel sürücülük yapmaktadır. Sürücülüğünü yaptığı Yasemin hanımın her dediğini yapan bir kişiliktir. Dizinin ilk bvefatında Yasemin’in isteği ile kar maskesi takarak onun konuttan kaçması için fırsat sağlamıştır. 

Furkan Kalabalık Kim? Yeni Hayat Dizisi Fatih 

Yeni Hayat dizisi Fatih rolünü canlandıran Furkan Kalabalık 24 Nisan 1993 Kocaeli doğumludur. Mimar Sinan Üniversitesi Devlet Konservatuvarı Tiyatro Bvefatı mezunudur. İstanbullu Gelin dizisi ile 2017 senesinde dizi kariyerine başlamıştır. 

Furkan Kalabalık ’ın rol aldığı diziler ve filmler:

2020 – Yeni Hayat TV Dizisi
2019 – Çarpışma Adem TV Dizisi
2018 – Dudullu Postası Tiki TV Dizisi
2017 – Ailemle Tanış Sinema Filmi
2017 – Aşkın Gören Gözlere Gereksinimi Yok Sinema Filmi
2017 – İstanbullu Gelin Koray TV Dizisi

Yeni Hayat Dizisi Fatih Kim? Yasemin'in Şoförü Yeni Hayat Dizisi Fatih Kim? Yasemin’in Sürücüyü 

Yasemin ’in sürücüyü olarak dizide rol almaktadır. İşe Yasemin sayesinde girmiş ve onun için yapamayacağı bir şey yoktur. Yeni Hayat Dizisi Fatih kişiliğine hayat veren Furkan Kalabalık hakkında balakalar verdiğimiz yazımızın burada sonuna geldik. Yeni Hayat Dizisi Gökçe hakkında ayrıntılı balakalara bağlantıdan ulaşabilirsiniz. 

Bir cevap yazın