Yeni Hayat Dizisi Çocuk Oyuncu Ece Kim?
Yeni Hayat Dizisi Çocuk Oyuncu Ece Kim?

Yeni Hayat Dizisi Çocuk Oyuncu Ece Kim?

Yeni Hayat Dizisi Çocuk Oyuncu Ece Kim? 

Yeni Hayat Dizisi Çocuk Oyuncu Ece şahsiyetini canlandıran oyuncunun hakikat ismi Nisa Sofya Aksongur‘dur. Yeni Hayat Dizisinde Adem ve Nevin’in 8 yaşındaki kızları Ece Şahin  rolünü canlandıran çocuk oyuncu dizide henüz 2. sınıfa gitmektedir. 
Babasını daha öncekinden çok sık göremeyen ve işinden dağılması sebebi ile artık daha fazla göreceğini düşünen Minik Ece oldukça mutludur. Babasını çok seven Ece ondan aralıksız olarak alaka bilave eden bir çocuktur. Babası Adem’den yatmadan evvel masal anlatması ister. Annesi Nevin ise oldukça kaideci birisidir. Bu sebeple Minik Ece zaman zaman yaptığı afacanlıkları annesinden gizleyerek babasına anlatır. 

Yeni Hayat Dizisi Çocuk Oyuncu Ece Kim? Yeni Hayat Dizisi Çocuk Oyuncu Ece Kim? 

Yeni Hayat Dizisinde Ece şahsiyetine hayat veren minik oyuncu Nisa Sofiya Aksongur 30 Mart  2011 tarihinde İstanbul şehrinde dünyaya gelmiştir.  Muhteşem Asır Közem dizisi ile oyunculuğa ilk adımı atmıştır. 7. Koğuştaki Mucize adlı sinema filminde Ova şahsiyeti ile hemen herkes tarafından tanınmıştır. 

Nisa Sofiya Aksongur ’un rol aldığı diziler ve filmler:

2019 – 7. Koğuştaki Mucize / Ova Sinema Filmi
2019 – Kuzgun / Dila ’nın Ufaklığı TV Dizisi
2018 – Locman Sinema Filmi
2018 – Ağlama Anne / Alya TV Dizisi
2016 – İsmini Sen Koy / Asya TV Dizisi
2015 – Muhteşem Asır Kösem / Hanzade TV Dizisi

Kanal D ekranlarında kısa bir müddet sonra yayınlanması bilave edilen dizide rol alan Çocuk oyuncu Ece şahsiyeti hakkında balakalar verdiğimiz yazımızın burada sonuna geldik. Yeni Hayat Dizisi Berna şahsiyeti hakkında ayrıntılar için bağlantıyı ziyaret edebilirsiniz. 

Bir cevap yazın