Yeni Hayat Dizisi Ayhan Kim? Yüzbaşı
Yeni Hayat Dizisi Ayhan Kim? Yüzbaşı

Yeni Hayat Dizisi Ayhan Kim? Yüzbaşı

Yeni Hayat Dizisi Ayhan Kim? Yüzbaşı Ayhan

Başka Bir Deyişle Hayat Dizisi Yüzbaşı Ayhan kişiliğine hayat veren oyuncunun reel ismi Rami Narin 1 Ocak 1990 Hatay doğumludur. Yeni Hayat Dizisi Ayhan rolü ile dizinin 17 Eylül akşamı yayınlanan bvefatında diziye dahil olan Rami Narin Beykent Üniversitesi mezunudur. 
Şimdilerde 30 yaşında olan oyuncu 2014 senesinde Ezra adlı filmde rol almıştır. 2018 senesinde yayınlanan Ağlama Anne adlı dizide Salih kişiliğini canlandırmıştır. Benim Adım Melek dizisinde 2019 senesinde rol alan oyuncu Şimdilerde Yeni Hayat Dizisi Yüzbaşı Ayhan kişiliği ile dizide rol almaktadır. 
Ordudan parçalamak zorunda kalan bordo bereli bir askerin zengin bir iş adamının karısına gözetmelik yapmasını mevzu alan diziye yeni oyuncular dahil olmaya başladı. Bu oyunculardan birisi olan Yüzbaşı Ayhan Timur kişiliğinin arkadşı olarak diziye katılan ad oldu. 
Yeni Hayat Dizisi Ayhan Kim? Yüzbaşı

Yeni Hayat Dizisi Oyuncu Kadrosu ve Şahsiyetleri hakkında merak ettiğini ayrıntılara bağlantıdan ulaşabilirsiniz. Yeni Hayat Dizisi Yüzbaşı Ayhan hakkında balakalar verdiğimi yazımızın burada sonuna geldik. 

Bir cevap yazın