Yeni Hayat Dizisi Abdullah Kim? Gerçek ismi
Yeni Hayat Dizisi Abdullah Kim? Gerçek ismi

Yeni Hayat Dizisi Abdullah Kim? Gerçek ismi

Yeni Hayat Dizisi Abdullah Kim? Reel İsmi 

Yeni Hayat Dizisi Abdullah kişiliği diziye yeni katılan kişilik oldu. Yeni Hayat Dizisi Timur’un ortağı olan Abdullah Timur’dan daha üst konumda yer alan birisidir. Timur’a emri vaki bir biçimde konuşan Abdullah ve Karısı dizinin son bvefatında Timur’ların konağına dahil oldu.
 Yeni Hayat Dizisine dahil olan bir başka oyuncu Gazi Yüzbaşı Ayhan  kişiliği oldu. Ordudan gazi olduğu için parçalamak zorunda kalan Yüzbaşı Ayhan yediği mermi sebebi ile tekerlekli sandalyeye mahkum olmuştur. 
Yeni Hayat Abdullah kişiliği ile Timur birlikte silah firariciliği işi yapmaktadır. Teşkilata silah sağlayan Abdullah ve Timur’un lekeli işlerini ortaya çıkarmak isteyen gaziler Adem’den dayanak isterler. Adem ise hiç kararsız etmeden bu öneriyi kabul eder. 
Yeni Hayat Dizisi Abdullah Kim? Gerçek ismi

Timur ’un ortakları, Timur ’un bir bordo bereliyi karısını gözetmesi için işe almasının rahatsızlığını dinler. Abdullah, yapacakları saklı sevkıyatta bir problem çıkmasını istemez ve Timur’u sert bir dille uyarır. Timur’un sırlı ortağı Abdullah, Adem’i daha da yakından tanımak ister. Buna karşılık Timur, ortağıyla ailecek Adem’in de bulunacağı bir yemek organize eder. Adem hakkında Özel Güçler yarıyılına ait balakalar toplayan Abdullah Adem’e sanki gözdağı verir.
Yeni hayat dizisinde dahil olan Abdullah rolünü canlandıran oyuncu hakkında derlediğimiz balakaların burada sonuna geldik. Yeni Hayat Dizisi Ece’nin Annesi Ferda hakkında ayrıntılar için bağlantıyı ziyaret edebilirsiniz. 

Bir cevap yazın