Yeni Hayat Dizisi 2.Bölüm Dizi Giysileri
Yeni Hayat Dizisi 2.Bölüm Dizi Giysileri

Yeni Hayat Dizisi 2.Bölüm Dizi Giysileri

Yeni Hayat Dizisi 2.Bölüm Dizi Elbiseleri 

Yeni Hayat Dizisi ilk bvefatını geride bırakırken dizinin ikinci bvefatında özellikle Yasemin’in giydiği elbise ve taktığı beyaz incilerden oluşan büyük kolye merak mevzusu oldu. 
İlk bvefatı ile izleyenlerden bütün anekdot alan Yeni Hayat Dizisinde rol alan Oyuncu Kadrosun giydiği elbise ve aksesuarlar oldukça göz doldurdu. Elbise ve Aksesuarları ile Yeni Hayat Dizisinde Göz dolduran isimler….

1-Yeni Hayat 2.Bölüm Yasemin Dekolteli Elbisesi 

Yeni Hayat 2.Bölüm Yasemin Dekolteli Elbisesi Yeni Hayat 2.Bölüm Yasemin Dekolteli Elbisesi 

Yeni Hayat Dizisi 2.bvefatta Yasemin’in derin göğüs dekolteli mor elbisesi marka model ve fiyatı en çok merak edilen elbise oldu. 

2-Yeni Hayat 2.Bölüm Yasemin Beyaz İnci Kolyesi 

Yeni Hayat 2.Bölüm Yasemin Beyaz İnci Kolyesi Yeni Hayat 2.Bölüm Yasemin Beyaz İnci Kolyesi 

Dizinin ana şahsiyeti olan Yasemin’in ikinci bvefatta derin göğüs dekolteli elbisesini süsleyen ise boynundaki büyük beyaz taşlı kolye oldu. 

3-Yeni Hayat Dizisi Adem ve Timur Ekip Elbisesi 

Yeni Hayat Dizisinde rol alan başrol şahsiyetleri olan Adem ve Timur ise dizide şık giyinen erkek oyuncular olarak göze çarpmaktadır. Her iki oyuncunun da güneş gözlükleri ve giydikleri ekip elbiseler marka ve fiyat bilgileri ile ilgili suallerinizi yorum alanından yapabilirsiniz. 

Yeni Hayat Dizisi 2.Bölüm Dizi Giysileri Yeni Hayat Dizisi 2.Bölüm Dizi Elbiseleri

Yeni Hayat Dizisi Nevin Giydiği Elbise ve taktığı aksesuarlar ile ilgili ayrıntılara erişmek için bağlantıyı ziyaret edebilirsiniz. 

Bir cevap yazın