Yeni Hayat Dizisi 1.Bölüm Özeti 2.Bölüm Fragmanı
Yeni Hayat Dizisi 1.Bölüm Özeti 2.Bölüm Fragmanı

Yeni Hayat Dizisi 1.Bölüm Özeti 2.Bölüm Fragmanı

Yeni Hayat Dizisi 1.Bölüm Özeti 

Yeni Hayat Dizisi ilk bölümü ile ekranlara geldi. Dizide ilk bölümde karakterler ve dizi Oyuncu Kadrosu tanıtıldı. Özel Kuvvetlerde görev yapmakta iken girdiği çatışma sonrasında aldığı yaralar sebebi ile artık sahada görev yapamayacağını öğrenen Yüzbaşı Adem Şahin masa başında görev yapmak istemez ve  ordudan ayrılır. Adem karısı Nevin ve kızları Ece ile birlikte yaşamaktadır. Adem Şahin kendisine uygun iş aramaya başlar. Ancak nereye müracaat etse onun bu işlere göre fazla yetenekli olduğu gerekçesi ile işe alınmaz.  
Adem Şahin iş aramaya devam ederken Askeri okuldan arkadaşı Bekir ise zengin olan Timur’un yanında güvenlik işlerinden sorumlu olarak görev yapmaktadır. Timur’un ilk karısı yıllar önce ortadan kaybolmuştur. Şimdiki karısı Yasemin ise ona sinsice bir oyun oynamaktadır. 
Yasemin’in kendi tuttuğu adamlar tarafından tehdit mektupları almaktadır. Bu sebeple karısı Yasemin’i korumak için Bekir’den iyi bir koruma bulmasını ister. Bekir ise askeri okuldan arkadaşı Adem’e bu iş teklifini yapar. Adem istemeden de olsa iş bulmakta zorlandığı için Timur’un karısı Yasemin’i koruma teklifini kabul eder. Böylece Adem karısı Nevin ve kızları ile birlikte yalıdaki müştemilata taşınırlar.

Yeni Hayat Dizisi 1.Bölüm Özeti 2.Bölüm Fragmanı Yeni Hayat Dizisi 1.Bölüm Özeti 2.Bölüm Fragmanı 

Yasemin kendisini Timur’dan kurtarmak ve yurt dışına kaçmak için planlar yapmakta ve bu planları bozacağı içinde Koruma Adem’i yanında istememektedir. Daha ilk iş gününde Yasemin tarafından tutulan iki kapkaççıyı halleden Adem bunları Yasemin’in tuttuğunu da anlamıştır. 

Yeni Hayat Dizisi 2. Bölüm Fragman 

Yeni Hayat Dizisinde 2. bölümde Yasemin kendisine sadık şoförü Fatih ile yaptığı oyun sonucu evden kaçarak tuttuğu adamların yanına gider. Adem Fatih’i yakalayarak evden çıkan Yasemin’in peşinden gider. Yasemin’i baygın bir şekilde bulsa da bunların hepsi Yasemin ve onun para ile tuttuğu adamların bir oyunudur. Adem ise yavaş yavaş Yasemin’den şüphelenmeye başlamıştır. 
Yeni Hayat 2.Bölümde tahminlerimize göre Yasemin Adem’i kendisine aşık etmek isterken ona kendisi de aşık olmaya başlayacak. Timur ise Adem’i öyle sudan sebepler ile kovamayacağı için Yasemin’in onu kıs-kandırması karşısında deliye dönecektir. 

Bir cevap yazın