Yemekteyiz Yarışmasında Bu Hafta Kimler Var? 11-15 Ekim Yarışmacıları
Yemekteyiz Yarışmasında Bu Hafta Kimler Var? 11-15 Ekim Yarışmacıları

Yemekteyiz Yarışmasında Bu Hafta Kimler Var? 11-15 Ekim Yarışmacıları

Yemekteyiz Yarışmasında Bu Hafta Kimler Var?Yemekteyiz Yarışmasında Bu Hafta Kimler Var? 

Zuhal Topalla Yemekteyiz Yarışması yeni haftaya başladı. ekim ayının ikinci haftasında 11-15 Ekim tarihleri arasında yarışacak olan yarışmacılara ait detayları haberin devamında bulabilirsiniz.
Zuhal Topal’la Yemekteyiz Sabahat  Kim? 
Yarışmanın yeni haftasında 11 Ekim Pazartesi günü yarışan Sabahat Şahin Ev hanımıdır. Şimdilerde 37 yaşın içinde olan yarışmacı Aslen Hataylı olup yarışmaya İstanbul’dan katılmaktadır. Eşinin memleketi Rize’dir. İki defa kanser hastalığını yenen yarışmacının 16 yaşında bir oğlu var. 
Zuhal Topal’la Yemekteyiz Edizcan Kim? 
12 Salı Yarışmacısı Edizcan İkizoğlu yarışmaya İstanbul ilinden katılıyor. Şimdilerde 30 yaşında olan yarışmacının mesleği  Endüstri Mühendisliği. Bekar olan yarışmacı yemek konusunda kendisini uzman görüyor. 
Zuhal Topal’la Yemekteyiz Habibe Kim? 

13 Ekim Çarşamba Zuhal Topal’la Yemekteyiz Yarışmacısı Habibe Naz Özcan 37 yaşında. Aslen Kahramanmaraşlı olan yarışmacı bekar. Menajerlik yapan Habibe hanım diğer yarışmacıları evinde Çarşamba günü kabul edecek. 
Zuhal Topal’la Yemekteyiz Yasin Tayyar Kim? 
Yarışmada 14 Ekim Perşembe günü diğer yarışmacıları konuk edecek olan Yasin Tayyar 34 yaşında. 4 Yıllık evli olan yarışmacı Aslen Kilis olup İstanbul’da yaşamaktadır. 
Zuhal Topal’la Yemekteyiz Sinem Bozkurt Kim? 
15 Ekim Cuma Zuhal Topal’la Yemekteyiz Yarışmacısı  Sinem Bozkurt 27 yaşında ve 3 yıllık evli. İstanbul’da yaşayan yarışmacı Urdu Dili ve Edebiyatı bölümü mezunu. 

Bir cevap yazın