Yaşı 19 Dizisi Aylin Kim? Gerçek ismi
Yaşı 19 Dizisi Aylin Kim? Gerçek ismi

Yaşı 19 Dizisi Aylin Kim? Gerçek ismi

Yaşı 19 Dizisi Aylin rolünü canlandıran  İlayda Alişan hakkında ayrıntılar haberin devamında..
Yaşı 19 Dizisi Aylin Kim? Gerçek ismi

Kısa bir vakit sonra Fox tv ekranlarında başlayacak olan Yaşı 19 dizisinde  İlayda Alişan Aylin kişiliği ile dizide yer alacaktır. Yaşı 19 Dizisi Banu hakkında bir evvelki yazımızda sizlere balaka vermiştik. Bu yazımızda Aylin kişiliği hakkında balakalar bulabilirsiniz. 
 

Yaşı 19 Dizisi Aylin Kim? İlayda Alişan 

Yaşı 19 Dizisi Aylin kişiliğini canlandıran oyuncunun reel ismi İlayda Alişan’dır. İlayda Alişan İstanbul şehrinde 1 Ocak 1996 senesinde dünyaya gelmiştir.  Dizi kariyerine Bir Çocuk Hoşlandım dizisi ile başlamıştır.  Bu diziden sonra Gönül Hırsızı adlı dizide rol almıştır. 
Şimdilerde Yaşı 19 Aylin rolü ile ekranlara gelen İlayda Alişan  Çukur dizisinde Akşin rolünde yer almıştı. Son olarak  Şampiyon dizisinde rol alan oyuncunun yer aldığı proje ve diziler ise şunlardır. 
 
İlayda Alişan ’ın Rol Aldığı Diziler
Bir Çocuk Hoşlandım
Gönül Hırsızı
Benim Adım Gültepe 
Serçe Epilepsiyi 
Bana Hoşlanmayı Anlat 
Çukur
 Hakan Muhafız
Şampiyon 

Yaşı 19 Aylin Son Bvefatta Giydiği  Giysiler

Yaşı 19 Dizisi Aylin rolü ile dizide yer alan hoş oyuncu İlayda Alişan’ın dizide giydiği elbise ve giysiler ile aksesuarları ve ayakkabı modelleri bu bvefatta yer alacaktır. Yaşı 19 Aylin takıları küpesi kolyesi ve çantasının marka model ve maliyetleri ile alakalı merak ettiklerinizi yorum alanından sorabilirsiniz. 
Yaşı 19 dizisinde başarılı oyuncu  İlayda Alişan ’ı ve hayat verdiği Aylin rolü hakkında balakalar verdiğimiz yazımızın burada sonuna geldik.

Bir cevap yazın