Kanunsuz Topraklar Dizisi Gülfem Kim?
Kanunsuz Topraklar Dizisi Gülfem Kim?

Kanunsuz Topraklar Dizisi Gülfem Kim?

Kanunsuz Topraklar Dizisi Gülfem Kim?Kanunsuz Topraklar Gülfem Kim? 

Kanunsuz Topraklar Dizisi Gülfem karakterini canlandıran ESRA BİLGİÇ hakkında detaylara haberin devamından ulaşabilirsiniz. 

Kanunsuz Topraklar Gülfem Kim?

Dizide Gülfem Malik beyin en büyük kızıdır. Oldukça güzel bir kız olan Gülfem babasından dolayı da oldukça varlıklıdır. Aşkı için serveti ve babasından vazgeçebilecek yürekte birisidir. İnatçı ve bir o kadar da güçlü olan Gülfem akıllı samimi aynı zamanda zenginliğin verdiği güç ile şımarık birisidir. 
Dizide erkek başrol karakteri olan Davut ’u ilk defa gören Gülfem ondan ilk zamanlarda nefret etse de ilerleyen zamanda Davut’a karşı yakınlık hisseder. 
Kanunsuz Topraklar Gülfem karakterini canlandıran Esra Bilgiç Ankara ilinde 14 Ekim 1992 yılında dünyaya gelmiştir. Bilkent Üniversitesinde eğitim görmektedir. Dizi kariyerine Diriliş Ertuğrul dizisi ile başlayan oyuncu bu dizide 4 sezon boyunca rol almıştır. 
2018 yılında Kanal D ekranlarında yayınlanan Bir Umut Yeter isimli dizide rol almıştır. 2020-2021 yıllarında Ramo dizisinde Sibel karakterine hayat vermiştir. Oyuncunun Adanış Kutsal Kavga isimli bir de sinema filmi mevcuttur. 
Kanunsuz Topraklar Dizisi Gülfem karakteri ve bu karakteri canlandıran Esra Bilgiç hakkında bilgiler verdiğimiz yazımızın burada sonuna geldik. Kanunsuz Topraklar Dizisi Ali Gedik hakkında detaylara buradan ulaşabilirsiniz. 

Bir cevap yazın