Yasak Elma Yeni Oyuncu Feyza Kim?
Yasak Elma Yeni Oyuncu Feyza Kim?

Yasak Elma Yeni Oyuncu Feyza Kim?

Yasak Elma Dizisine yeni sezonda katılan Feyza Üstündar karakterini canlandıran Ece Dizdar hakkında detaylara haberin devamından ulaşabilirsiniz. 

Yasak Elma Dizisi Feyza Kim?Yasak Elma Feyza Kim? 

Pazartesi akşamlarının fenomen dizisi Yasak Elma dizisi yeni sezonu 13 Eylül günü başlıyor. Dizinin yeni sezonunda yeni oyuncular ilk bölümde ekranlarda birer ikişer görünecek. Bu karakterlerden birisi de Feyza karakteri olacak. 

Yasak Elma Feyza Kim? 

Dizinin geçen sezon final bölümünde diziye dahil olan Ece Dizdar dizide Feyza Üstündar Karakterini yeni sezonda da canlandırmaya devam ediyor. Dizide Çağatay karakterinin eski kız arkadaşı rolünde diziye dahil oldu. Dizide senaryo gereği hasta bir çocuğu bulunmaktadır. 
Çalışmaya ve paraya ihtiyacı olduğundan dolayı eski sevgilisi Çağatay’dan iş ister. Dizinin yakışıklı karakteri Çağatay onu geri çevirmez ve ona iş verir. Çağatay ile sevgili olduğu dönemlerin sonunda yani ayrıldığı günlerde hamile kaldığını öğrenen Çağatay Feyza’nın oğlunun kendisinden olduğunu düşünür. 
Bu sebeple işe aldığı eski sevgilisi Feyza’yı bu konuda soru yağmuruna tutar. Feyza ’nın oğlunun babasının Çağatay mı? yoksa başka birisi mi olduğunu 13 Eylül den itibaren hep birlikte öğreneceğiz. 

Yasak Elma Feyza Gerçek ismi 

Yasak Elma Feyza karakterini canlandıran oyuncunun Gerçek ismi Ece Dizdar İstanbul ilinde 23 Kasım 1981 yılında dünyaya gelmiştir. 1,70 cm boyundadır. Eğitimlerini Marmara Üniversitesi İletişim Fakültesinde tamamlamıştır. 
Ece Dizdar 2002 yılında başladığı dizi kariyerine bir çok proje sığdırmıştır. En Son Babalar Duyar isimli dizi ile başladığı yolculuğuna son olarak 2020 yılında Hekimoğlu ve 2021 yılında Menajerimi Ara isimli diziler ile devam etmiştir. Şimdilerde Yasak Elma Feyza rolünü canlandıran Ece Dizdar’ın rol aldığı diziler ise şunlardır. 

Ece Dizdar ’ın Yer Aldığı Diziler Nelerdir?
2002 – En Son Babalar Duyar (Selin)
2003 – Esir Şehrin İnsanları (Patric ’in karısı)
2004 – Hayalet (Funda)
2011 – Karakol (Dicle)
2012 – Al Yazmalım (Funda)
2012 – 2013 – Şubat (Yeşim)
2013 – 2014 – Güneşi Beklerken (Melda)
2015 – Beş Kardeş (Şevval)
2016 – Arkadaşlar İyidir (Leyla)
2017 – 2018 – Siyah Beyaz Aşk (İdil Yaman)
2020 – Hekimoğlu Ayça
2021 – Menajerimi Ara
 
Yasak Elma Feyza Giysileri
Yasak Elma Dizisi Feyza karakterini canlandıran Ece Dizdar’ın dizide giydiği kıyafetler ve elbiseler ile dizi kombinelerin marka model ve Fiyatı bu bölümde yer alacaktır. Yasak Elma Son Bölüm 13 Eylül Dizi Giysileri Hakkında detaylar için bağlantıyı ziyaret edebilirsiniz. 

Bir cevap yazın