Yasak Elma Dizisi Kumru Giysileri
Yasak Elma Dizisi Kumru Giysileri

Yasak Elma Dizisi Kumru Giysileri

Yasak Elma Dizisi Kumru GiysileriYasak Elma Dizisi Kumru Kim?

Yasak Elma Dizisi Kumru rolünü canlandıran Biran Damla Yılmaz Elbiseleri ve kariyeri hakkında ayrıntılara haberin devamandan ulaşabilirsiniz 
Fox ekranlarının beğenilen dizisi Yasak Elma yeni sezona önümüzdeki hafta merhaba diyecek. dizinin yeni zezonunda oyuncu kadrosunda yeni oyuncular yer alıyor. 

Yasak Elma Dizisi Kumru Kim?

Diziye Kumru kişiliği ile giren Biran Damla Yılmaz  28 Haziran 1997 tarihinde İstanbul şehrinde dünyaya gelmiştir.  Dargın Çiçekler Dizisinde canlandırdığı Eylül kişiliği ile hemen herkes tarafından tanın oyuncu Baraj dizisinde ise Nehir rolünü oynamıştı. Cariye rolü ile tarihi dizi Muhteşem Asır da oynayan Biran Damla Yılmaz Yasak Elma dizisinde Kumru şahsiyetini canlandırıcak. 
Yeni sezonda Kumru kişiliği gibi diziye onun babası rolünü canlandıran Doğan kişiliği dahil olacak. 
Yasak Elma Feyza adaletinde ayrıntılar için bağlantıyı ziyaret edebilirsiniz. Kumru 23 yaşında genç ve hoş bir şahsiyettir. Babası ile birlikte Çağatay’ın oturdukları villanın yanına taşınmıştır. Parasal gidişatı iyi olduğundan oldukça şımarık büşümüştür. Zenginlik içinde büyüyen Kumru Çağtay ’ı kendine aşık etmeye çalışacak. 

Yasak Elma Kumru Elbiseleri 

Dizide güvel oyuncu Biran Damla Yılmaz’ın canlandıracağı Kumru şahsiyetinin son bvefat giydiği elbise ve elbiseler, çantası, ayakkabıları, kolyesi ve küpesinin marka model ve maliyet balakası oldukça merak edilecektir. 
Yasak Elma Kumru takıları, güneş gözlüğü ve değişik aksesuarlarının marka model ve maliyetleri hakkında yorum alanından sorularanızı sorabilirsiniz. 
Yasak Elma Son Bvefat Tüm Elbiseler için Tıkla

Bir cevap yazın