Yasak Elma Dizisi Gülnaz Kim
Yasak Elma Dizisi Gülnaz Kim

Yasak Elma Dizisi Gülnaz Kim

Yasak Elma Dizisi Gülnaz kişiliğini canlandıracak Gizem Denizci hakkında ayrıntılara haberin devamından ulaşabilirsiniz. 

Yasak Elma Dizisi Gülnaz KimYasak Elma Dizisi Gülnaz Kim

Yeni sezon hazırlıklarına başlayan başarılı dizi Yasak Elma dizisine davetli olan oyuncunun Gizem Denizci olduğu ve Gülnaz kişiliğini canlandıracağı mevzusunda Birsen Altuntaş tarafından haber yapıldı.

Yasak Elma Dizisi Gülnaz kişiliğini canlandıran oyuncunun asıl ismi  Asıl ismi Gizem Denizci 29 Ağustos 1988 senesinde Bilecik şehrinde dünyaya gelmiştir.

 Lise eğitimlerini Tekirdağ Anadolu Lisesi ’nde bitiren oyuncu lisans eğitimlerini Marmara Üniversitesinde almıştır. Hoş oyuncu kamera önü eğitimlerini  2009 yazında Şafak Güçlü ’den almıştır. 

Yasak Elma Dizisi Gülnaz Elbiseleri 

Dizide Gülnaz rolünü canlandıran Dizem Denizci’nin giydiği elbise ve giysiler ile dizi kombinelerinin marka , model ve maliyetleri hakkında ayrıntıları bu alanda bulabilirsiniz. 

Oyuncunun Yasak Elma Dizisinde kullandığı takılar, bileklikler, kolye ve küpeler ile çantası ve ayakkabılar oldukça alaka sürükleyecek ve hayranları tarafından merak edilecektir. Merak ettiğiniz kombinler hakkında yorum alanından suallerinizi bekliyoruz. 

Yasak Elma Gülnaz Oynadığı Diziler

2013 Hoş Çirkin – Aydan

2012 Konutum Sensin – Defne

2012 İki Yaka Bir İsmail – Bahar

2010 Lale Devri – İnci

2010 Geniş Aile – Afitap

2009 Kolpaçino : Bir Şehir Efsanesi – Burcu

2008 Adanalı

TvDiziHaber.com

Bir cevap yazın