Yasak Elma Dizisi Arzu Kim? Gerçek ismi Giysileri
Yasak Elma Dizisi Arzu Kim? Gerçek ismi Giysileri

Yasak Elma Dizisi Arzu Kim? Gerçek ismi Giysileri

Yasak Elma DizisiYasak Elma Dizisi Arzu Kim? Asıl İsmi Elbiseleri 

Yasak Elma Dizisi Arzu kişiliğini canlandıran Nihan Aypolat hakkında ayrıntılara ve dizide giydiği giysi ve elbiselere haberin devamından ulaşabilirsiniz. 
 
Fox tv ekranlarında Pazartesi günleri yayınlanan Med Üretim imzalı Yasak Elma Dizisine son olarak katılan yeni oyuncu Nihan Aypolat dizide Doğan kişiliğinin sevgilisi  Arzu rolü ile ekranlara gelecektir. 
 
Yasak Elma Arzu Asıl İsmi ?
Yasak Elma Arzu rolünü canlandıran oyuncunun asıl ismi Nihan Aypolat’tır. Arzu kişiliği  Doğan ’ın sevgilisi olarak dizide yer alacağı hipotez edilmektedir. Şimdilerde Yasak Elma dizisinde rol alan oyuncu Nihan Aypolat 1987 senesinde İstanbul şehrinde dünyaya gelmiştir. 
Tiyatro oyunculuğu ve aynı zamanda rejisörlüğü de yapan Nihan Aypolat dizi kariyerine  İsmini Feriha Koydum adlı dizi ile başlamıştır. Son olarak 2020 senesinde Kimsesizler adlı dizide rol almıştır. Oyuncunun resmi sosyal medya hesabına @nihanyalnızcanihan kullanıcı adından ulaşabilirsiniz. 

Yasak Elma Arzu Elbiseleri

Yasak Elma Dizisi Arzu kişiliğini canlandıran Nihan Aypolat’ın Yasak Elma Dizisi Son bvefatta giydiği giysi ve elbiselerin marka ve modelleri maliyetleri ve nerede satıldıkları oldukça merak edilecektir. 
Arzu’nun son bvefatta kullandığı çanta, aksesuarları, kolyesi ve küpeleri gibi takılarına bu bvefattan ulaşabilirsiniz. Merak ettiğiniz kombineleri ise yorum alanından sorabilirsiniz. 
 
Yasak Elma Arzu şahsiyetine hayat veren Nihan Aypolat hakkında balakalar verdiğimiz yazımızın burada sonuna gedik. 

Bir cevap yazın