Yasak Elma Dizisi 13 Eylül Dizi Giysileri
Yasak Elma Dizisi 13 Eylül Dizi Giysileri

Yasak Elma Dizisi 13 Eylül Dizi Giysileri

Fox ekranlarının beğenilerek izlenen dizisi Yasak Elma yeni sezona 13 Eylül Pazartesi günü merhaba diyecek. Dizide yeni sezonda yeni oyuncular ile birlikte her zamanki gibi dizi giysileri damga vuracak. 

Yasak Elma Dizisi 111. Bvefat Giysileri 

Yasak Elma Dizisi Son Bvefat 13 Eylül Oyuncu Kadrosun Giydiği Dizi Giysileri ve Elbiselerinin marka model ve maliyetleri hakkında ayrıntılara haberin devamından ulaşabilirsiniz.

Yasak Elma 13 Eylül Yıldız Giysileri 

Yasak Elma 13 Eylül Yıldız GiysileriYasak Elma 13 Eylül Yıldız Giysileri 

Dizide Yıldız kişiliğini canlandıran  Eda Ece yeni sezonda da oldukça şık giysiler ile ekranlara geliyor. Yeni sezon ilk bvefatta giydiği kolsuz mor elbisesi, siyah bilekliği ve kocaman taşlı yüzüğü marka model ve maliyetleri en çok aranan kombine olacak gibi. 

Yasak Elma Ender 13 Eylül Giysileri

Yasak Elma Ender 13 Eylül GiysileriYasak Elma Ender 13 Eylül Giysileri

Dizinin bir başka şık oyuncusu Ender kişiliğini oynayan Şevval Sam ise Yasak Elma Yeni sezon ilk bvefatta Beyaz üzerinde siyah noktalar olan elbisesi ile giriş yapıyor. Elbise üzerine siyah şapka takan Ender, siyah ten çantası ve beline taktığı kırmızı kemer ile kombinesini bitirmiş. 

Yasak Elma Ender dizide Sarı renkli göğüs dekolteli elbisenin marka model ve maliyeti hakkında yorum alanından merak ettiklerinizi sorabilirsiniz. 

Yasak elma Kumru’nun Giydiği Elbiseler

Yasak elma Kumru'nun Giydiği ElbiselerYasak elma Kumru’nun Giydiği Elbiseler

Diziye katılan Kumru kişiliğinin 70 Bin liralık Elbisesi ile dizi hayranlarının merak ettiği elbiselerin başında geldi. Yıldız’ın çekemediği Kumru’nun Elbisesinin Marka model ve maliyeti bu bvefatta yer alacaktır. Yasak Elma Kumru’nun Giydiği Siyah Elbise ve altın küpeleri ise bir başka dikkat toplayan ayrıntı olarak dizide yer aldı.

Yasak Elma Feyza 13 Eylül Giysileri 

Yasak Elma Dizisi Feyza Toz Pembe Ceketi


Dizide Feyza kişiliğini canlandıran Ece Dizdar’ın son bvefat giydiği toz pembe ceketinin marka model ve maliyeti de oldukça merak edildi. Sonbahara girdiğimiz günlerde Ece Dizdar’ın giydiği toz Pembe Ceket trend olacak stilde bir kombin. 

Bir cevap yazın