Yasak Elma Canan Giysileri ve Kariyeri
Yasak Elma Canan Giysileri ve Kariyeri

Yasak Elma Canan Giysileri ve Kariyeri

Yasak Elma Canan KimYasak Elma Canan Giysileri ve Kariyeri 

Yasak Elma Dizisi Canan kişiliğini canlandıran Yasmin Erbil’in  Yasak Elma Dizisinde giydiği elbiseler ve kariyeri hakkında ayrıntılı bilgilere haberin devamından erişebilirsiniz. 

Fox ekranlarının beğenilen dizisi Yasak Elma dizisi Oyuncu Kadrosu kadar dizide giyilen elbise giysiler ile isminden söz ettiren dizilerden birisidir. Yasak Elma dizisi her bölümde oyuncular sanki şıklık yarışındalar. Peki Diziye yeni sezonda katılan Mehmegt Ali Erbil’in kızı Yasmin Erbil Kim? Dizide hangi giysileri ve kombineleri giyecek.

Yasak Elma Dizisi Canan Kim?

Yasak Elma Dizisi Canan kişiliğini canlandıran oyuncunun hakikat ismi Yasmin Erbil 2 Aralık 1995 senesinde dünyaya gelmiştir. Mehmet Ali Erbil’in kızı olan oyuncu dizide Kumru’nun dostu olarak yer alacaktır. Yasmin Erbil’in annesi Nergis Kumbasar ’dır.

Hoş oyuncu Saint Benoit Fransız Kız Lisesi mezunudur.  “Dünyanın En Hoş Kokusu 2” sinema filmi ile kariyerine başlamıştır. Daha sonra  “Mutluluk Zamanı” adlı filmde rol almıştır. Yasak Elma dizisi oyuncunun ilk rol alacağı dizidir. 

Yasak Elma Canan Elbise ve Giysileri 

Dizide rol alan kadın ve erkek Oyuncu Kadrosun hemen her bölümde 3-4 er ayrı giysi ve elbiseler ile dizide yer aldığı geçtiğimiz sezonlarda görülmüştü. Bu sezonda Yasak Elma Dizisi Oyuncu giysileri ile gündem olmaya devam edecek.

Yasak Elma Dizisi Canan’ın son bölüm giydiği elbiseler ve giysilerin marka model ve maliyetleri hakkında merak ettiklerinizi yorum alanından sorabilirsiniz. Yasak elma Dizisi Canan aksesuarları ve küpesi ile kolye ve kunduralarının markası ve maliyeti hakkında ayrıntıları bu bölümde bulabilirsiniz. 

Yasmin Erbil Dizileri ve Filmleri

Dünyanın En Hoş Kokusu 2 Bade – 2017
Mutluluk Zamanı – 2017
Uykusuzlar Kulubü – 2019
Yasak Elma Canan – 2021

Bir cevap yazın