Yargı Dizisi Topal Amir Kim
Yargı Dizisi Topal Amir Kim

Yargı Dizisi Topal Amir Kim

Yargı Dizisi Topal Amir kişiliğini Kim? Öyküsü Ne? Katil Kim? Ayrıntılara haberin devamından ulaşabilirsiniz. 

Yargı Topal Amir Kim? 

Dizide Çınar’ın babası ile zamanında Organize Büroda misyon yapan Amir topal kaldıktan sonra malulen emekli olmuş. Ceren’in babası tarafından elleri bağlanarak bir yere kapatılan topal Amir şahsiyeti ile birlikte Yargı Katil Kim Suali Biraz daha netleşmeye başladı. 

Çınar’ın babası ile Topal Amir Organize çalıştığı yarıyılda Firaricilik kabahatinden bir harekâtta haksızlık yaparak hasılat elde etmek için asıl kabahatlileri saklayarak kabahati İnci’nin babasının üzerine atmışlar. İnci’nin babası ise şimdi Topal Amir’den intikam alıyor.

Metin Amir ile aynı yarıyılda çalışan Topal Amir ile  İnci’nin katili arasında şimdilik bir bağ kurulamasa da artık çember yavaş yavaş daralıyor. 

YARGI KATİL KİM TIKLA BİL 

Yargı Dizisi Balıkçı Kim
Yargı Dizisi Katil Balıkçı mı? Balıkçı Kim 

Yargı Dizisi Katil Balıkçı mı? Balıkçı Kim 

Hipotez 1- Dizide birinci bvefatın başlarında polisler hadise yerinde güvenlik tedbiri alırken motor ile hadise yerinden ufalayan şahıs katil olabilir mi? Her Katil hadise yerine kazançmış tabiri doğru mu? Acaba
Güncelleme : Dizinin ikinci bvefatında bu şahsın balıkçı olduğu ve daha evvel İnci’ye sarkıntılık yaptığı ortaya çıkmıştır. 

Bir cevap yazın