Yargı Dizisi Savcı Pars Kim? Gerçek ismi
Yargı Dizisi Savcı Pars Kim? Gerçek ismi

Yargı Dizisi Savcı Pars Kim? Gerçek ismi

Yargı Dizisi Savcı Pars KimYargı Dizisi Savcı Pars

Yargı Dizisi Savcı Pars şahsiyetini canlandıran oyuncunun hakikat ismi ve kariyeri hakkında ayrıntılara haberin devamından ulaşabilirsiniz.

İlk kısmı ile 19 Eylül Pazar akşamı ekranlara gelecek olan Yargı Dizisi için artık rakamlı günler kaldı. Dizide rol alan oyuncular ve kişilikler muhakkak olmaya başladı. Bu kişiliklerden birisi de Savcı Pars şahsiyeti oldu..

Yargı Dizisi Pars Kim? Savcı Pars

Dizide savcı Pars şahsiyeti kendisine özgüveni oldukça yüksek birisidir. Kendisine ve zekâsına çok güvenmektedir. Kendisini hem özel hayatında hem de işinde rakipsiz görür. Kaybetmeye asla tahammülü olmayan birisidir. Dizide Çınar’ın dosyasına bakacağını varsayım etmekteyiz. Bu nedenle sık sık avukat Ceylin ile karşı karşıya kalacağını düşünüyoruz.

Yargı Dizisi Kütüphanedeki Kız Kim?

Yargı Dizisi Pars Savcı rolünü canlandıran Mehmet Yılmaz Ak 08 Şubat 1986 senesinde Diyarbakır’da dünyaya gelmiştir. Tiyatro üzerine eğitimlerini Kadir Has Üniversitesinde bitirmiştir. Kova Burcu olan oyuncu 177 cm boyunda ve 75 kilogram. ağırlığındadır. 

Şimdilerde Yargı Dizisi Pars Savcı rolü ile Kanal D ekranlarında yer alan oyuncu son olarak Aşk Mana İntikam dizisinde rol almıştır. Ramo dizisinde Mazhar şahsiyeti ile yer alan oyuncu Çukur dizisi efsane kişiliklerinde Ersoy’u canlandırmıştı. İçerde dizisinde Yaşar rolünü canlandıran Mehmet Yılmaz Ak’ ın rol aldığı bir çok dizi ve film vardır. 

Bir cevap yazın