Yargı Dizisi Savcı Ilgaz Kim?
Yargı Dizisi Savcı Ilgaz Kim?

Yargı Dizisi Savcı Ilgaz Kim?

Yargı Dizisi Savcı Ilgaz Kim?Savcı Ilgaz Yargı Dizisi

Yargı dizisinde Savcı Ilgaz kişiliğinin canlandıran oyuncunun asıl ismi, yaşı, oynadığı diziler, sevgilisi, kariyeri ve dizide giydiği ekipler ve gömleklerin marka ve modelleri hakkında detayları haberin devamında bulabilirsiniz. 
Yeni sezon dizileri arasında yer alan yargı dizisine artık sayılı günler kaldı. Bu sezon bir çok yeni dizi izleyenler ile buluşmaya hazırlanırken Kanal D ekranlarında ise yargı dizisi Pazar akşamlarına renk katacak. 

Yargı Dizisi Ilgaz Savcı Kim? 

Dizinin başrol erkek oyuncusu Kaan Urgancıoğlu Savcı Uygar şahsiyetine hayat verecek. Avukat Ceylin kişiliği ile yolları kesişecek olan Savcı Uygar işinde disiplinli ve oldukça kaideci birisidir. Kardeşi ile alakalı bir sorunda avukat Ceylin ’in dayanağını isteyecek olan Uygar Savcı dizideki ön tasarı Oyuncu Kadrosundan birisidir.
Dizide Savcı Ilgaz kişiliğini canlandıran Kaan Urgancıoğlu İzmir şehrinde 8 Mayıs 1981 senesinde dünyaya gelmiştir. Boğa Burcu olan oyuncu 1,82 metre boyundadır. Babası Türk olan oyuncunun anne tarafı ise Arnavut ve Suriye asıllıdır. 
Eğitimlerini Maliye üzerine Marmara Üniversitesinde tamamlayan oyuncu bu sırada sinema üzerine eğitimler de aldı. Kariyerine Karaoğlan adlı dizi ile başlayan oyuncu ABD de 6 ay zaman oyunculuk üzerine eğitim almıştır. Kariyerinde bir çok dizi ve film olan oyuncu Aşk 101 dizisinde Kemal kişiliği ile dizinin başrollerinde yer almıştır. 2021 senesinde Sen Yaşamaya Bak adlı sinema filminde rol almıştır. 
Yargı Dizisindeki Savcı KimYargı Dizisindeki Savcı Kim

Şu sıralarda Kanal D ekranlarında yayınlanacak olan Yargı Dizisi Savcı Ilgaz kişiliği hakkında balakalar verdiğimiz yazımızın burada sonuna geldik. Oyuncu ve canlandırdığı kişilik hakkında düşüncelerinizi yorum alanından öbür okurlar ile paylaşabilirsiniz. 

Bir cevap yazın