Yargı Dizisi Parla Kim? Zeynep Atılgan
Yargı Dizisi Parla Kim? Zeynep Atılgan

Yargı Dizisi Parla Kim? Zeynep Atılgan

Yargı Dizisi Parla Kim? Zeynep AtılganYargı Dizisi Parla Kim?

Yargı Dizisinde rol alan Zeynep Atılgan hakkında ayrıntılara haberin devamından ulaşabilirsiniz. Kanal d ekranlarında yeni sezonda yayınlanacak olan Yargı dizisi isminden de anlaşılacağı üzere Adli bir dizidir. 
Yargı Dizisinde Oyuncu Kadrosun Giyeceği Giysiler ve elbiselerin Marka Model ve maliyetleri hakkında ayrıntılar için hazırladığımız yazımıza bu bağlantıdan ulaşabilirsiniz. 

Yargı Dizisi Parla Kim? 

Yargı Dizisi Parla kişiliğine hayat veren oyuncunun asıl ismi Zeynep Atılgan 01.01.2002 senesinde dünyaya gelmiştir. 1.68 metre boyunda ve 53 kilo ağırlığındadır. 
Atılgan eğitimlerine Marmara Üniversitesi fizik Bvefatı devam etmektedir. Başarılı oyuncu 2018 yılında Kamera Önü Drama Eğitimi  almıştır. Rol aldığı dizilerin yanı gizeme tiyatro oyunlarında da sahne almaktadır. Oyunculuğun yanı gizeme spor ile ilgilenmekte v Kick Box, Judo ve Vokalistlik yapmaktadır. 
Şimdilerde Yargı Dizisi Parla rolü ile ekranlara gelemeye hazırlanan oyuncunun  sosyal medya hesabına @zeyatilgan kullanıcı adı ile ulaşabilirsiniz. Dizi kariyerine ilk olarak Arka Caddeler adlı dizi ile başlayan oyuncu Berna Konukman Talent Management oyuncusudur. 
Zeynep Atılgan Yargı Parla  Oynadığı Diziler:
Yargı – 2021
Arka Caddeler – 2021
Zeynep Atılgan Yargı Parla Reklam Çalışmaları:
Cheetos Yurtdışı Reklam filmi
Halley Reklam filmi
Reklam filmi
Zeynep Atılgan Yargı ParlaTiyatro Oyunları:
2018 Othello
2018 Machbeth
2018 Cyrano de Bergerac
Yargı Dizisi Parla kişiliğinin dizide nasıl bir şahsiyet olacağı şimdilik belli olmadı. Dizide dayanakçı kişilikler arasında olacağını varsayım ettiğimiz oyuncu hakkında balakalar verdiğimiz yazımızın burada sonuna geldik. 

Bir cevap yazın