Yargı Dizisi Özlem ve Kızı Tuğçe Kim
Yargı Dizisi Özlem ve Kızı Tuğçe Kim

Yargı Dizisi Özlem ve Kızı Tuğçe Kim

Yargı Dizisi Özlem ve Kızı kişiliklerini hangi Oyuncu Kadrosun canlandırdığı ve kim oldukları merak mevzusu oldu. Yargı Dizisinde Özlem’in Hırsızlık yapan kızı komiser Eren ile görüşmek isteyince dizi hayranları Özlem ve Kızını merak etti.

Yargı Dizisi Özlem ve Kızı Tuğçe Kim?

Yargı Dizisi Tunça KimYargı Dizisi Tuğçe Kim

Hapishanede bulunan Engin’in oyunlarının bir parçası olduğunu düşündüğümüzü baştan açıklayalım.  Özlem ve Kızı Engin’in Komiser Eren ile alakalı tasarıları arasında Özlem ve Kızı olacağa benziyor. 

Yargı Engin’in  Avukatı Sevda Kim Tıkla Bil 

Engin babası başta olmak üzere herkesten intikam almak için tasarılarını teyzesi takviyeyi ile devreye koydu. Komiser Eren’in de sarihini bulan Engin bakalım ondan nasıl intikam alacak. 

Efe Komiser ile Özlem arasında geçmişten gelen bir tanışıklık vardır. Efe Komiserin masasına O Senin Kızın anekdotu bırakılınca Efe Komiser Özlem ile bu mevzuyu konuşur. Özlem kızının babasının isminin Fatih olduğunu söylese de Tuğçe Efe Komiserin kızı olabilir. 

Efe Komiser ise Özlem’in söylediklerinden şüphelenerek Tuğçe’den tükürük misali alır. Kızı olup olmadığını bilmek için Efe Komiser muhtemelen Deoksirübo Nükleik Asit testi yaptıracak.
Eren Komiser tarafından yaptırılan Deoksirübo Nükleik Asit testi sonrasında Tuğçe’nin kendi kızı olduğunu bilen Eren Komiser sanki devrildi. 

Yargı Dizisi Tuğçe Kim?

Yargı dizisi Tuğçe şahsiyetini canlandıran Merve Ateş 19 Şubat 2006 senesinde İstanbul şehrinde dünyaya geldi. 2011 senesinde yayınlanan ve Mehmet Aslantuğ ’un da yer aldığı Canım Babam dizisiyle ilk dizi tecrübesini yaşadı. Bu dizide dikkatleri üzerine sürükleyen çocuk oyuncu Merve Ateş ’in 2015 senesinde yayınlanan Beş Kardeş dizisinde Melike şahsiyeti ile yıldızı parlamıştır. Yıldız oyuncu son olarak 2021 senesinde yayınlanan Akif filminde Bedia şahsiyetini oynamıştır.

Merve Ateş Hangi Dizi ve Filmlerde Rol Aldı?

2011 Canım Babam

2012 Yaşamımın Rolü

2013 Bu İşte Bir Yalnızlık Var

2014 Siccin: Büyü Haramdır

2015 Beş Kardeş

2017 Masum – Elif

2018 Onun Hikayesi

2021 Akif – Bedia

2021 Yargı – Tuğçe

Yargı Dizisi Özlem Kim? 

Yargı Dizisi Özlem KimYargı Dizisi Özlem Kim

Yargı Dizisi Özlem şahsiyetini canlandıran Pınar Töre 1979 senesinde İstanbul’da dünyaya gelmiştir. Pınar Töre Bilkent Üniversitesi Müzik Ve Sahne Sanatları Fakültesi Oyunculuk Ana Sanat Dalı Bvefatından mezun olmuştur. Çekmeceler adlı sinema filminde rol almıştır.
Gerçek İsmi: Pınar Töre
Doğum Tarihi: 01.01.1979 41 yaşında
Burç: Yay
Brey: 1.60
Eğitim: Lisans
Medeni Hali: Bekar
Mezun: Bilkent Üniversitesi
Meslek: Oyuncu
Doğum Yeri: İstanbul

Bir cevap yazın