Yargı Dizisi Avukat Ceylin Kim?
Yargı Dizisi Avukat Ceylin Kim?

Yargı Dizisi Oyuncu Giysileri Marka ve Fiyatı

Yargı Dizisi Oyuncu Giysileri Marka ve Maliyetleri ile dizi hakkında ayrıntılara haberin devamından ulaşabilirsiniz. 

Kanal D ekranlarında yeni sezonda ekranlara gelmesi bilave edilen ve oldukça merak edilen yeni dizisi Yargı dizisinde yer alan oyuncular, kişilikler, dizi hakkında ayrıntılar ile Yargı Dizisi Oyuncu Giysileri oldukça merak edilen mevzular olacaktır. 

YANIT :Ayçiçeği

Yargı Dizisinde rejisörlük koltuğunda yer alan ad Ali Bilgin ’in  olurken dizinin senaryosunda ise  Sema Ergenekon yer alıyor. Pınar Deniz ve Kaan Urgancıoğlu ’nun başrollerde yer aldığı dizide bir çok oyuncu yer alıyor. 

Yargı Dizisi Oyuncu Kadrosu

Pınar Deniz, Kaan Urgancıoğlu, Alp Korkmaz, Hüseyin Avni Danyal,Uğur Polat, Mehmet Yılmaz Ak, Zeyno Eracar, Ali Seçkiner Akdikeni, Başak Gümülcinelioğlu, Uğur Aslan, Pınar Çağlar Gençtürk, Onur Özaydın, Ece Yüksel, Özlem Çakar, Arda Anarat, Onur Durmaz, Zeynep Atılgan, Beren Nur Karadiş dizide rol alan oyunculardır. 

Yargı Dizisi Oyuncu Giysileri 

Yargı Dizisi Avukat Ceylin Giysileri

Yargı Dizisi Avukat Ceylin Giysileri

Yargı Dizisi Avukat Ceylin Giysileri

Yargı Dizisi Avukat Ceylin Erguvan şahsiyetini canlandıran oyuncu Pınar Deniz’in dizide giydiği elbise, elbise, kullandığı çanta, güneş gözlüğü ve takılarının marka model ve maliyetlerini bu bvefatta bulabilirsiniz. 

Yargı Avukat Ceylin Pınar Deniz ILA markasının Amanda – Sırtı sarih siyah elbisesi maliyeti 1850 TL

Pınar Deniz ’in ilk bvefat çantası Manu marka maliyeti 3950 TL. 

Yargı Dizisi Savcı Ilgaz Giysileri 

Yargı Dizisi Savcı Ilgaz Kaya’nın dizide giyeceği ekip elbiseler, kabanlar, ayakkabılar, Gömlekler, kol düğmeleri, kıravatlar, takacağı saatlerin marka model ve maliyetleri de bir öbür merak edilen ayrıntı olacaktır. 

Yargı Dizisi Gül Giysileri 

Yargı dizisinde Zeyno Eracar Gül Erguvan şahsiyeti ile dizide yer alan ad olurken oyuncunun giydiği dizi elbise ve kombineleri de bayan izleyenler tarafından alaka ile takip edilecektir. 

Yargı Dizisi Başak Gümülcinelioğlu Giysileri 

Dizinin bir başka hoş oyuncusu olan Başak Gümülcineoğlu şıklığı ve evvelki dizilerinde giydiği elbiseler ile en çok aranana dizi giysiyi giyen Oyuncu Kadrosu arasında yer almaktadır. Başarılı oyuncunun Yargı Dizisinde giyeceği elbiseler, elbiseler, ayakkabılar, takılar, kolyeler, küpeler, bileklikler, saat ve çantaların marka model ve maliyetleri bu bvefatta olacaktır. 

Yargı Dizisi Pınar Çağlar Gençtürk Giysileri 

Dizide yer alan bir başka hoş oyuncu olan Pınar Çağlar Gençtürk’ün de şıklık içinde dizide yer alacağı ve hemen her bvefat birbirinden şık elbise ve elbiseler ile dizi kombineleri ile ekranlara geleceğini hipotez ediyoruz. 

Yargı Dizisi Ece Yüksel Giysileri 

Dizide rol alan Ece Yüksel hanımın canlandıracağı kişilik hakkında henüz ayrıntıyı balaka bulunmuyor. Oyuncunun dizide giyeceği elbise ve dizi kombineleri markaları ve maliyetleri bu alanda olacaktır. 

Yargı Dizisi Özlem Çakar Giysileri 

Zeynep Atılgan Giysileri 

Beren Nur Karadiş Giysileri Çocuk Oyuncu 

Yargı Dizisi Oyuncu Elbiselerinin Marka Model ve Maliyetleri ile alakalı olarak merak ettiğiniz ayrıntıları yorum alanından mavi Elbise, 2. Bvefat kravat gibi ayrıntı belirterek sorabilirsiniz. Yargı Dizisinde Çalan Müzikler ve Dizi Şarkıları için bu bağlantıyı ziyaret edebilirsiniz. 

Bir cevap yazın