Yargı Dizisi Neva Kim? Başak Gümülcinelioğlu
Yargı Dizisi Neva Kim? Başak Gümülcinelioğlu

Yargı Dizisi Neva Kim? Başak Gümülcinelioğlu

Yargı Dizisi Neva rolünü canlandıran Başak Gümülcineli oğlu hakkında ayrıntılara haberin devamından ulaşabilirsiniz. 

Kanal D ekranlarında yeni sezonda ekranlara gelecek olan Yargı, Polis, Adalet üçgeninde mevzusu geçecek olan Yargı dizisinde rol alan Oyuncu Kadrosu tanıtmaya devam ediyoruz. 

 Yargı Hakikat Katil Kim? Tıkla Öğren

Yargı Dizisi Parla şahsiyeti hakkında bir evvelki yazımızda sizlere balaka vermiştik. Bu yazımızda Neva hakkında balakalar vereceğiz. 

Yargı Dizisi Neva Kim?

Yargı Dizisi Neva Kim?Yargı Dizisi Neva Kim? 

Dizide Neva Ankara’da Dominantlık Yapmakta ve Savcı Pars ile Kardeştir. Savcı Ilgaz’ın daha önceki nişanlısıdır.   

Dizide Neva kişiliğini canlandıran oyuncunun hakikat ismi Başak Gümülcinelioğlu Almanya Ülkesinde 22 Ekim 1991 tarihinde dünyaya gelmiştir. Terazi Burcu olan oyuncu 1.65 metre boyunda, 49 kilo ağırlığındadır.

Lise eğitimlerini İstanbul Bahçelievler Anadolu Lisesi’nde bitirmiştir. Lise sonrasında oyunculuk üzerine eğitimlerini İngiltere London Academy of Music, Dramatic Arts ve Amerika Kansas Müzikal de bitirmiştir. Ülkemize döndükten sonra  Bahçeşehir Üniversitesi Mimarlık Bvefatını bitirdi. 

Yargı Hakikat Katil Kim? Tıkla Öğren

Tiyatro oyunları ile oyunculuğa ilk adımı atan başarılı oyuncu  “Annie” ve “Hababam Sınıfı” adlı müzikallerde sahne aldı.  “Barut Fıçısı” adlı  tiyatro oyunu ile sahne aldı. Oyunların yanı gizeme tercümede yapan oyuncu Dizi kariyerine ilk olarak  “8. Gün” adlı dizi ile başlamış ve bu dizide “Şehnaz” rolünü canlandırmıştır. 

Şimdilerde Yargı Dizisi Neva şahsiyeti ile ekranlara gelmeye hazırlanan Başak Gümülcinelioğlu hem ülkemizde hem de yurtdışında başarılı işlere imza atan  Erkenci Kuş dizisinde Deniz kişiliğini canlandırmıştır. Canlandırdığı Pırıl şahsiyeti ile Sen Çal Kapımı Dizisinde ki ön tasarı Oyuncu Kadrosu arasında yer alan oyuncunun yer aldığı projeler şunlardır. 

Sen Çal Kapımı / Pırıl / 2020

Erkenci Kuş / Deniz / 2019

8.Gün / Genç Şehnaz / 2018 

Kalbim Yangın Yeri / Genç Belkıs / 2016

Yargı Dizisi Avukat Ceylin ve Neva şahsiyetlerinin dizide giydiği elbiseler ve elbiselerim marka model ve maliyetleri hakkında bu bağlantıyı ziyaret edebilirsiniz. 

Yargı Dizisi Son Bvefat Neva’nın Giydiği siyah Elbisenin Markası YW Collection

Bir cevap yazın