Yargı Dizisi İnci Kim? Gerçek ismi Kariyeri
Yargı Dizisi İnci Kim? Gerçek ismi Kariyeri

Yargı Dizisi İnci Kim? Gerçek ismi Kariyeri

Yargı Dizisi İnci Kim? Gerçek ismi KariyeriYargı Dizisi İnci

Yargı Dizisinde İnce kişiliğini canlandıran oyuncunun reel ismi, yaşı, boyu, oynadığı diziler, yargı dizisinde giydiği elbise ve elbiseler hakkında ayrıntılara haberin devamından ulaşabilirsiniz.
Kanal D ekranlarında yayınlanacak olan Yargı Dizisi oyuncu kadrosu netleşmeye başladı. Birbirinden akılda adlar dizide yer alırken bunlardan bkocamansıda Ece Yüksel oldu. Ece Yüksel Yargı dizisinde İnci rolü ile ekranlara gelecektir. Uygar Savcının Avukat Ceylin ile yaşadığı yasal mevzular dizide mevzu edilecek. 

Yargı Dizisi İnci Kim?

Dizide İnci kişiliğini canlandıran oyuncunun reel ismi Ece Yüksel İstanbul şehrinde 1993 senesinde dünyaya gelmiştir. Yüksek Öğrenimini Kadir Has Üniversitesinde bitirmiştir. Aşk 101 dizisinde rol alan oyuncu Av Mevsimi adlı sinema filminde Pelinsu kişiliğini canlandırmıştır. 
2019 senesinde Kız Kardeşler dizisinde Nurhan rolü ile ekranlara gelmiştir. Altın Koza Uçan Süpürge ve Sadri aşina adanı tertip edilen ödül merasimlerinde derece elde etmiştir. 
Yargı Dizisi İnci şahsiyetinin dizide nasıl bir kişiliğe olacağı mevzusunda net bir balaka bulunmamaktadır. Bu mevzuda lüzumlu bilgilendirmeler ilerleyen zamanlarda yapılacaktır. 
Yargı Dizisi İnci rolünü canlandıran Ece Yüksel hakkında balakalar verdiğimiz yazımızın burada sonu geldik. Oyuncu ve canlandırdığı kişilik ile alakalı yorum alanından görüşlerinizi öbür okurlarla paylaşabilirsiniz. 

Bir cevap yazın