Yargı Dizisi Gerçek Katil Kim?
Yargı Dizisi Gerçek Katil Kim?

Yargı Dizisi Gerçek Katil Kim?

Yargı Dizisi İnci'yi Kim Neden Öldürdü?Yargı Dizisi İnci’yi Kim Neden Öldürdü?

Yargı Dizisi İnci’yi Kim Neden Öldürdü?

İlk Bvefatı ile bu akşam ekranlara gelen Yargı Dizisinde izleyenlerin en çok merak ettiği mevzu Avukat Ceylin’in Kardeşi İnci’yi kimin öldürdüğü mevzusu oldu. 

Yargı Dizisi Reel Katil Kim?

Yargı Dizisi hayranları ilk bvefatta reel katilin kim olduğunu merak ediyor. Savcı kardeşinin katil olmadığına inanırken avukat Ceylin bakalım kardeşinin katili olduğunu düşündüğü Çınar’ı korunmaya devam edecek mi? 
Yargı Dizisi 7. Bvefata gelindiğinde Katilin Engin olduğu ortaya çıktı. 

Yargı Dizisi Katil Engin mi? 

Yargı Dizisi Engin KimYargı Dizisi Engin Kim

İncinin kayıp küpesinin Engin’in annesi tarafından babasına gösterilmesi Engin’in de katil olma olasılığını gündeme getirdi. Engin’in babasının pis işlerler özellikle narkotik maddeler ile bağlantısı olduğu kesin. Ancak oğlu Engin ile İnci arasında nasıl bir bağlantı var. Küpe’nin Engin’in annesinde ne işi var.  
Kanıtlar: 
1-İnci’nin Kayıp Küpesini Babası Sakladı.
2-Eşyalar Yakıldı ve Değiştirildi.
3-Yekta Tüm Avukatları Bu İşe Yönlendirdi.
4-Annesi Vicdan Azabı Çekiyor.
5-Engin Tuzağa Düşerek Para Çantasını Getirdi
6-engin İnci’nin atkısını kokladı.
Peki Ya Engin Kafasına Vurunca Yaralandıysa ve Babası Yekta Yaralı İnci’yi Öldürdüyse ????

Katil Engin’in Babası Yekta mı ?

Katil Engin'in Babası Yekta mı ?Katil Engin’in Babası Yekta mı ?

Avukat Yekta’nın narkotik madde satıcıları ile bağlantısı olduğu netleşirken Küpenin hanımında olması onunda kuşkulular listesinde yer almasına sebep. Narkotik madde satıcısı Serdar’ın da avukatlığını yapan Yekta muhtemelen İnci ve Çınar’ı da yakınen tanıyor. 
YARGI DİZİSİ 5.BVEFAT FULL İZLE

Katil Engin’in Babası Yekta mı 

Avukat Yekta’nın narkotik madde satıcıları ile bağlantısı olduğu netleşirken Küpenin hanımında olması onunda kuşkulular listesinde yer almasına sebep. Narkotik madde satıcısı Serdar’ın da avukatlığını yapan Yekta muhtemelen İnci ve Çınar’ı da yakınen tanıyor. 

Yargı Dizisi Katil Balıkçı mı? Balıkçı Kim 


 Dizide birinci bvefatın başlarında polisler vaka yerinde güvenlik tedbiri alırken motor ile vaka yerinden bölen şahıs katil olabilir mi? Her Katil vaka yerine kazançmış tabiri doğru mu? Acaba
Aktüelleme : Dizinin ikinci bvefatında bu şahsın balıkçı olduğu ve daha evvel İnci’ye sarkıntılık yaptığı ortaya çıkmıştır. 
Yargı Dizisi Gerçek Katil Kim?Yargı Dizisi Reel Katil Kim? 
Hipotez 2– Yargı Dizisi Ceylin’in Eniştesi mi Acaba….Eniştenin Boynundaki Çizikler onu kuşkulu yapar mı? Yeniden İkinci Bvefatta İnci’nin vefatının basına sızdığını kızından bildiğinde suratı hakikatti. 

Yargı Dizisi Ceylin'in Eniştesi mi AYargı Dizisi Katil  Ceylin’in Eniştesi mi A

Hipotez 3- Yargı Dizisi  Serdar Çınar’ın telefon ile eldivenden ve gece yarısını getireceğinden bahsettiği dostu  Aynı Zamanda gözaltıda Serdar’ın yan tarafından uyuyan şahıs. Aynı gece birliktelermiş. Serdar gözaltıda Çınar’a minik kardeşini düşünmesini ve susmasını ister. Çınar ise biraz o geceden bahsetmek istediğini söyler. Ancak Serdar netlikle susmasını söyler. 
Hipotez 4– Çınar’da kuşkulular arasında yer alıyor.

Yargı Dizisi Gerçek Katil Çınar mı?Yargı Dizisi Reel Katil Çınar mı?

Hipotez 5- İncinin Dostu Yargı Dizisi Merve olabilir mi? Can Vermeden evvelki gece birlikte ders çalışacaklardı. 
Aktüelleme: Merve’nin İncinin öbür telefonundan onun ismine ileti attığı ortaya çıkmıştır.
Yargı Dizisi Merve Kim? Tıkla Öğren
Hipotez 6- İncinin yaşı büyük sevgilisi de katil olabilir. Bu şahıs Çınar’ın Babası mı yoksa bir başkası mı şimdilik bu mevzuda bilmece. Yargı Dizisi Ozan ve Nurcan ikilisinin İnci’nin bedeninden çıkan Dna misalleri ile geçimli olması onları da kuşkulu listesine dahil ediyor. Yargı Dizisi Ozan İnci’nin Öğrenim Gördüğü Mimarlık Fakültesinde öğretmen. 
Hipotez 7– Çınar’ın Babası da katil adayları arasında yer alıyor. Morgda İnci’den Özür Dilemesinin sebebi izleyenleri donakalttı. Ayrıca İnci’nin herkesten gizlediği mektebin garajındaki arabasında İnci ve Çınar’ın Babasının Fotoğrafının çıkması ise sanki kafaları karıştırdı. Babası ise İnci’yi andırdığını ona dernek den burs verdiklerini söyler. Babası İnci hakkında palavra söylemektedir. Ayrıca İnci’lerin oturduğu evin 4 yıldır kirasının yarısını Çınar’ın babası veriyormuş.
Katil Emniyet Amiri Metin miKatil Emniyet Amiri Metin mi

Hipotez 8– İnci’nin Kuzeni de 2. bvefatta İnci’nin basına yansıyan vefat haberini babasına gösterirken sanki bir şeyler gizliyor gibiydi. 
Hipotez 10- İnci’nin Babasını Son Bvefatta Sorgu odasında Savcı Pars’ın denetlemesi onu da kuşkulular arasına alıyor. 
Katilin Kim Olduğu Hakkında Yorumları aşağıdaBekliyoruz….
Yargı Dizisi Çınar Ne Gizliyor?
Çınar’ın bir şeyler gizlediği kesin. Gizlediği mevzunun uyuşturucu ile alakası olabilir. Gözaltıda bulunduğu sırada gelen yemek içindeki susmaya devam et anekdotu ise Çınar’ın Bir Şeyler Gizlediğini doğrulamaktadır. Acaba yemeğin içindeki anekdotu babası mı gönderdi? Çınar ve Babası bir şeyler mi gizliyor? 

Yargı 1. Bvefat Özet ve Analiz

Dizinin birinci bvefatında Emniyet Amiri bir babanın oğlu olan ve abisi de başarılı bir savcı olan Çınar’ın bir cinayet vakasının baş kuşkulusu olması ile başladı. Kağıt toplayıcısı bir genç sabah zamanı çöpte bir bavul içinde ceset bulur. Çöplerin arasında cesedin yanında Cinayet Büroda vazifeli Çınar’ın babasının kredi kartı bulunur.

Böylelikle vakanın baş kuşkulusu babasının kredi kartını alan Çınar olur. Dosya Savcı Ilgaz’ın daha önceki nişanlısı Neva’nın abisi Savcı Pars’a verilir. Soruşturmayı derinleştiren Savcı Pars arama yaptırır. Çınar’ın arabasında kanlı hırka bulunur. 

Babası savcı Ilgaz’a iyi bir avukat yakalamasını söyler. Savcı Ilgaz’da araları iyi olmasa da iyi bir avukat olduğunu düşündüğü Avukat Ceylin’e Çınar’ın avukatı olmasını öneri eder.

Avukat Ceylin gözü kara ve müvekkili için kanıt karartan reelleri gizleyen birisidir. Ancak her mevzuda Çınar’ın babası ve abisi ona mani olur ve yalnızca doğruları söylemesini isterler. 

Nihayet Yargı Dizisi 1. Bvefat sonunda Can Veren Şahsın Avukat Ceylin’in kardeşi İnci olduğu anlaşılır. İnci kahrolurken dizi sanki bilinmeyenler ile sona erer.

Bir cevap yazın