Yargı Dizisi Engin Zehirlendi mi? Kitap Kime Ait ?
Yargı Dizisi Engin Zehirlendi mi? Kitap Kime Ait ?

Yargı Dizisi Engin Zehirlendi mi? Kitap Kime Ait ?

Yargı Dizisi Kitap Kime Ait ?Yargı Dizisi Kitap Kime Ait ?

Yargı Dizisi 12. Bvefat Geride kalırken dizide son bvefatta neler yaşandığını haberin devamında bulabilirsiniz. Kanal D ekranlarında yayınlanan dizide son bvefat ortalık sanki karıştı. Cezaevinde bulunan Engin Tilmen “Ben Tek siz hepiniz diyerek” diyerek sanki dizide bulunan tüm oyunculara savaş açtı. 

Teyzesi ile birlikte hareket eden Engin kendisine düşman olanların tek tek sarihlerini bulmuş ve onları bu sarihleri ile tehdit etmişti. 

Neydi Bu sarihler peki?   

Pars Savcıyı Kardeşi Egemen Neva’nın yaptırdığı atamada kanunsuzluk yaptığı mevzusunda, 
Metin Amiri oğlu Çınar’ın Ceylin’in Babasını öldürmesi vakasında ispat gizlemesi mevzusunda ,  Ilgaz Savcıyı Ceylin ile birlikte diş fırçalarını çalma mevzusunda, Eren Komiseri kızı ile Çınar’ı cinayet işlemesi ile 

Yargı Dizisi Son Bvefat Engin Zehirlendi mi?

Yargı Engin Zehirlendi mi?Yargı Dizisi Son Bvefat Engin Zehirlendi mi?

Dizide Kuşkudan Maznun Faydalanır adlı Kitap cezaevinde Engin’in eline geçtiğinde Engin kitabı parmaklarını yalayarak okuması neticesinde uykuya dalması izleyenler tarafından zehirlenip zehirlenmediği sualini uslara getirdi. 

Yargı Dizisi Engin’i Kim Zehirledi? 

Şahveran Hanım Kuşkudan Maznun Faydalanır İsimi Kitabı Hukukçu olan herkese imza atarak verdi. Ancak dikkat ettiyseniz Engin’e giden kitabın imzalı kısmı yırtılmıştı. 

Yargı Dizisi İmzalı Kitap Kime Ait?  

İmzalı Kitap Kimlere Verildi Kısaca hatırlayalım.
Savcı Ilgaz
Avukat Ceylin
Savcı Pars
Hamim Neva
Avukat Yekta Engin’in Babası 
Avukat Sevda Engin’in Teyzesi
Merdan Dede
Yargı 12. Son Bvefat Full İzlemek İçin Bağlantıyı Tıklayınız….
Peki Engin’e Giden Kitap Kime Ait? 
İşler burada sarpa sarıyor işte. Hipotezlerin yoğunlaştığı ad tabi ki Merdan Dede ancak öyle olmayabilir. Babası cezaevinden çıkartmak için böyle bir oyuna da başvurmuş olabilir. İkinci olarak hemen herkes babasından şüpheleniyor. Babası onu kurtarmak için böyle bir tasarı yapmış olabilir mi acaba. Usumda çılgın Sualler
Sizlerde Varsayımlarınızı Yorum Alanından Yapabilirsiniz. 
Vip Dizi Olarak Bizim Hipotezimiz Engin bu tasarıyı kendisi yaptı. Böylelikle herkesi kendisinin zehirlenmesinden dolayı kuşkulu yapabilecek. 
Tabi bu yazdıklarımızın bir çoğu tahmin. Diziyi ayrıntılı izleyen birisi olarak ben bile ilk evvel ünlü bir cmk öğretmeninin imza atarak talebelerine verdiği kitabı Daha evvel maznun olan Merdan ve Şimdi Maznun Konumunda olan Engin’den başka kimse okumaya bile tenezzül etmedi oldu. Sizce de öyle mi ?

Bir cevap yazın