Yargı Dizisi Çınar Karakterini Bakın Hangi Oyuncu Canlandırıyor
Yargı Dizisi Çınar Karakterini Bakın Hangi Oyuncu Canlandırıyor

Yargı Dizisi Çınar Karakterini Bakın Hangi Oyuncu Canlandırıyor

Yargı Dizisi Çınar Kim?Yargı Dizisi Çınar 

Yargı Dizisi Çınar kişiliğini canlandıran oyuncunun asıl ismi, yaşı, eğitimleri ve kariyeri hakkında ayrıntılara haberin devamından ulaşabilirsiniz. 

Kanal D ekranlarında kısa bir vakit sonra yayınlanacak olan Yargı Dizisi oyuncu kadrosu oldukça geniş. Dizide Bir Savcı ile avukatın kesişen yolları mevzu edilirken takviyeci oyuncular ve yan kişilikler de belli olmaya başladı. Bu oyunculardan birisi de Çınar kişiliği oldu. 

Yargı Dizisi Çınar Kim?

Dizide Çınar kişiliğini canlandıran oyuncunun asıl ismi Arda Anarat 02.04.1999 senesinde İstanbul şehrinde  dünyaya gelmiştir. Aslen Samsun şehri Bafra ilçesi popülasyonuna kayıtlıdır. Koç Burcu olan oyuncu 1,75 metre boyundadır. Lise eğitimlerini İstanbul Notre Dame de Sion Fransız Lisesi ’nde bitirmiştir. 

 Yargı Asıl Katil Kim? Tıkla Öğren

Şimdilerde Yargı Dizisi Çınar rolünü canlandıran Arda Anarat dizi kariyerine çocuk yaşlarda Muhteşem Asır dizisinde başlamıştır. Son olarak Çukur ve Hekimoğlu dizilerinde ekranlara gelen oyuncunun rol aldığı öteki projeler ise şunlardır. 

Hekimoğlu

Tekyürek 

Çukur Efe 2018

Diriliş 2016

Galip Derviş 2014

Çınar 2013

Diriliş 2014 – Dündar

Cesur Hemşire 2013

Muhteşem Asır Şehzade Mehmet 2012.

Yargı Dizisi Çınar hakkında balakalar verdiğimiz yazımızın burada sonuna geldik. Yargı Dizisi Oyuncu Kadrosuna erişmek için bağlantıyı ziyaret edebilirsiniz. 

Bir cevap yazın