Yargı Dizisi Avukat Seda Kim? Engin'in Teyzesi
Yargı Dizisi Avukat Seda Kim? Engin'in Teyzesi

Yargı Dizisi Avukat Seda Kim? Engin’in Teyzesi

Yargı Dizisi Avukat Seda Kim? Engin'in TeyzesiYargı Dizisi Avukat Seda Kim? 

Yargı Dizisi Engin’in Teyzesi Avukat Seda kişiliğini canlandıran Nergis Öztürk hakkında detaylara haberin devamından ulaşabilirsiniz. 

Yargı Dizisi Engin’in Teyzesi Seda ona herkesten intikam almak için takviyeci olacak ve onun korunmasını yapacak olan kişidir.
Kanal D ekranlarının Pazar akşamlarına renk katan Yargı Dizisi tüm coşkuyu ile devam ederken diziye son olarak Nergis Öztürk Engin’in teyzesi avukat Seda rolü ile dahil oldu. Ay İmal imzalı dizide her bvefat bir başka bilinmeyen ile izleyenler karşı karşıya kalırken son bvefatta Engin’in kurduğu tasarı tıkır tıkır işlese de Avukat Ceylin, Pars ve Ilgaz savcının birlikte çabaları ile elde ettikleri yeni kanıtlar ile son anda tekerrür Barış Ceza Duruşmasına sevk edileceğini hipotez ediyoruz. Babasına tüm kabahatleri atan Engin’i bu kere korunacağını hipotez ettiğimiz teyzesi avukat Seda olabilir. 

Yargı Seda Hakikat İsmi?

Yargı Dizisi Avukat Seda rolünü canlandıran  Nergis Öztürk Kocaeli şehrinde 1980 senesinde dünyaya gelmiştir. Eğitimlerini  Tiyatro üzerine Ankara Üniversitesi Dil ve Tarih Coğrafya Fakültesinde bitirmiştir. Oyunculuk üzerine yüksek lisans eğitimlerini ise Bahçe şehir Üniversitesinde bitirmiştir. 

Şimdilerde Yargı Dizisi Engin’in Teyzesi Seda şahsiyetine hayat veren Nergis Öztürk son olarak avlu dizisinde Zerrin rolü ile ekranlara gelmişti. Dizi kariyerine Körfez Ateşi adlı dizi ile başlayan oyuncunun rol aldığı öteki projeler ise şunlardır. 
Nergis Öztürk Yer Aldığı Diziler
2021 Yargı 
2018-2019 Avlu 
2012-2014 Böyle Bitmesin 
2011 Doktorlar
2006-2007 Hatırla Sevgili
2007 Karayılan 
2006 Kızlar Yurdu 
2005 Körfez Ateşi
Yargı Dizisi Avukat Seda rolünü canlandıran Nergis Öztürk’ün dizide giydiği elbiseler ve elbiseler ile takıları, çantaları bileklikleri, kolyeleri, küpeleri ve öteki aksesuarlarının markası modeli ve maliyet balakaları hakkında detayları sayfamızdan sizler için paylaşacağız.
Yargı dizisi Seda kişiliğini oynayan Nergis Öztürk hakkında balakalar verdiğimiz yazımızın burada sonuna geldik. Oyuncu ve canlandırdığı şahsiyet ile dizi giysileri ile alakalı merak ettiklerinizi yorum alanından bizlerle paylaşabilirsiniz. 

Bir cevap yazın