Yargı Dizisi Avukat Ceylin Kim?
Yargı Dizisi Avukat Ceylin Kim?

Yargı Dizisi Avukat Ceylin Kim?

Yargı Dizisi Avukat Ceylin Kim?

Yargı Dizisi Avukat Ceylin Erguvan rolünü canlandıran Pınar Deniz hakkında ayrıntılara haberin devamından ulaşabilirsiniz .

Kanal D ekranlarında yayınlanması bilave edilen Yargı dizisinde Pınar Deniz başarılı bir avukat şahsiyeti ile dizide yer alması tahin ediliyor. Sema Ergenekon ’un kaleme aldığı dizinin Ağustos ayı başlarında çekimlerine başlanacağı varsayım edilen dizinin İstanbul şehrinde ve yakın etraflarında çekileceği dizinin rejisörlüğünü ise Ali Bilgin’in üstleneceği varsayım ediliyor. 

Yargı Dizisi “Ceylin Erguvan” adlı avukatı Pınar Deniz canlandırırken “Ilgaz Kaya” adlı savcılı ise  Kaan Urgancıoğlu canlandırması bilave ediliyor. Başarılı oyuncu Uğur Aslan’ın ise Polis rolü ile dizide yer alması bilave ediliyor. 

Yargı Avukat Ceylin Kim

Yargı Avukat Ceylin Kim?

Yargı dizisinde Ceylin ERGUVAN şahsiyeti dizide oldukça hoş alımlı ve işinde gayet başarılı bir avukat olarak yer alacağını varsayım etmekteyiz. Savcı İlyas  Kaya ile bir davada yolları kesişecek ve hakikat öykü başlayacak. 

Pınar Deniz Kim? Yargı Ceylin 

Yargı Ceylin Avukat kişiliğini canlandıran Pınar Deniz 4 Kasım 1993 senesinde Adana şehrinde dünyaya gelmiştir,. Eğitimlerini Milletle İlişkiler ve Reklamcılık üzerine İstanbul Üniversitesinde bitiren oyuncu 1.68 cm boyunda ve 55 kilogram ağırlığındadır. pinarrdenizzz kullanıcı ismi ile instagram hesabı bulunmaktadır.

Yargı Dizisi Pınar Deniz Avukat Ceylin

Şimdilerde Yargı Dizisi Avukat Ceylin şahsiyeti ile ekranlara gelmeye hazırlanan Pınar Deniz dizi kariyerine Safham şahsiyeti ile Sil Baştan adlı dizi ile başlamıştır. 2020 senesinde Kırmızı Oda dizisinde rol alan oyuncu daha sonra Kral Kaybederse adlı dizide rol almıştır. Aynı sene Aşkın Kıyameti adlı sinema filmi Oyuncu Kadrosu arasında yer alan Pınar Deniz’in rol aldığı dizi ve filmler ise şunlardır. 

Pınar Deniz Oynadığı Filmler 

Kardeşim Benim 2     Didem
İnsanlar İkiye Dağılır Ceren
Aşkın Kıyameti         Selin

Pınar Deniz Oynadığı Diziler

Sil Baştan                 Safham 
Beyaz Palavra         Azra
Vatanım Sensin Yıldız
Bir Çılgın Rüzgar Gökçe Yücel
Aşk 101                 Burcu
Menajerimi Ara Kendisi
Kırmızı Oda         Nazlı
Kral Kaybederse
Yargı                     Ceylin 

Bir cevap yazın