Yargı Dizisi 5.Bölüm Vip İzle
Yargı Dizisi 5.Bölüm Vip İzle

Yargı Dizisi 5.Bölüm Vip İzle

Yargı Dizisi 5. Bölüm reklamsız Vip izlemek için ayrıntılara haberin devamından erişebilirsiniz. Pazar akşamlarının hoşlanılan Dizisi Yargı 5.Bölümü geride vazgeçti. Kanal D ekranlarında yayınlanan Yargı Dizisinde 5. Bölümde Çınar cezaevinde bıçaklandı. 
Ceylin’i konuttan babası kovunca Ceylin Engin ile beraber Avukat Yekta’nın evine giderler. Engin’in Babası karısına evin salonundaki tüm eşyaları değiştirmesini söyler. İnci ve Engin konuta geldiklerinde kahve darılırken Ceylin mutfakta Kardeşi İnci’nin yapmış olduğu kağıt gemiyi bulur. 
Yargı Dizisi 5.Bölüm Full İzlemek İçin Tıklayınız….
Avukat Yekta karısı Laçin’e aralıksız susmasını söylerken değişik yandan da daha önceki eşyaları yaktırır. Ceylin Laçin’deki acayipliği fark ederken Yekta’nın üstündeki is kokusundan eşyaları yaktığını anlar. Bunları savcı Ilgaz’a anlatırken Ilgaz Savcı’da İnci’nin atkısını Engin’in kokladığını gördüğünü Ceylin’e söyler.
Laçin ise bir katil ile aynı çatı altında yaşayamayacağını eşine söyledi. Değişik yandan Savcı Ilgaz ve Avukat Ceylin aralarında bir tasarı yaparak katilin kim olduğunu kavramak için bir tasarı kurdular. 

Yargı 6. Bölüm Fragman Vip İzle

Dizide 6. Bölüm Fragmanı yayınlandığında bu bölümde olacaktır. 

Bir cevap yazın