Yargı Dizisi 2. Bölüm Özet 3. Bölüm Fragman
Yargı Dizisi 2. Bölüm Özet 3. Bölüm Fragman

Yargı Dizisi 2. Bölüm Özet 3. Bölüm Fragman

Yargı Dizisi 2. Bölüm Özet 3. Bölüm FragmanYargı Dizisi  3. Bölüm Fragman 

Yargı dizisi 2. bölümü geride vazgeçerken dizi hayranları reklamsız yayınlanan diziyi oldukça hoşlandı. Dizide birinci bölümde can veren kızın Avukat Ceylin’in kardeşi olması bomba tesiri yaratırken 2. bölüm sonunda İnci’nin herkesten gizlediği otomobilinde Avukat Ceylin’in bulduğu İnci ve Çınar’ın babasının resmi sanki şok tesiri yarattı. 

Yargı Dizisi 2. Bölüm Vip İzle 

Yargı Dizisi ikinci bölümde Avukat Ceylin can veren kızın kardeşi İnci olduğunu bilince Çınar’ın avukatlığına vazgeçer. Ancak Kuşkulu avukatlığını vazgeçince ne polis nede savcı Pars ona rastgele bir bilgi vermeyince ilerleme kaydolamaz. Öbür yandan Erguvan ailesi de kızları İnci’nin can verdiğini öğrenirler.
Savcı Ilgaz Avukat Ceylin’in kardeşinin avukatı olarak devam etmesini isterken hem onun babası hem de kendi babası bu gidişattan rahatsız olurlar. İnci’nin babası Avukat Yekta’yı vekil atama eder. Ceylin’de Dosyaya bakabilmek için tekerrür Çınar’ın avukatı olur. 
Tüm kanıtlar Çınar’ın katil olduğu güzergahında olsa da doku misalleri Çınar ile geçimsizdir. Savcı Pars ise Tutuklu Suçlama ister ve Çınar2ın hapsedilmesi için onu Barış Ceza Dominantlığına sevk eder. 
Yargı Dizisi Katil Kim? Sualinin cevabını arayan okurlarımız için hazırladığımız yazı için irtibatı ziyaret edebilirsiniz. 

Yargı Dizisi 3. Bölüm Fragman 

Bir cevap yazın