Yargı Çınar Ölecek mi? Diziden Ayrılacak mı? Çınar'ı Kim Bıçakladı ?
Yargı Çınar Ölecek mi? Diziden Ayrılacak mı? Çınar'ı Kim Bıçakladı ?

Yargı Çınar Ölecek mi? Diziden Ayrılacak mı? Çınar’ı Kim Bıçakladı ?

Yargı Çınar Ölecek mi?Yargı Çınar’ı Kim Bıçakladı ?

Yargı Dizisi 5. Bölüm son fragmanında Çınar kişiliğini  Kimin Bıçakladığı ve Çınar’ın Diziden ufalayıp bölmeyeceği hakkında ayrıntılara haberin devamından erişebilirsiniz. Dizide Katilin kim olduğunu bilmeye artık bir kaç gün kalmışken 5. bölümde bir çok taşın yerine oturacağı varsayım ediliyoruz.

Yargı Dizisi Çınar Ölecek mi?

İnci’nin birinci derece katil kuşkulusu olduğu için savcı Pars tarafından tutuklu suçlanmak için duruşmaya sevk edilen ve sonrasında hapsedilerek cezaevine sevk edilen Çınar 5. bölümde bıçaklanarak sağlık kurumuna kaldırılıyor. 
Çınar’ın bıçaklanmasının İnci’nin katili ile bir ilgisi olup olmadığı merak edilirken değişik yandan uyuşturucu ağı tarafından olasılığı da bulunuyor. Net olmamakla beraber Çınar’ın can vererek diziden dağılabileceği hipotezlerini şuraya vazgeçelim. Tabi bu yalnızca bizim kendi tahminimiz.

Çınar’ı Kim Bıçakladı ?

Çınar’ı cezaevinde bıçaklayan birey ya uyuşturucu ağından birisisi yada İnci’nin katili irtibatı olan bireydir. Bunların ikisi de olabilir.. Çınar’ın katilini canlandıran oyuncu hakkında bilgileri bu bölümde güncelleyeceğiz.

Yargı Çınar Diziden Bölecek mi?

Çınar’ın diziden parçalayacağı doğrultusunda yukarda bir varsayım yaptık. Diziden parçalayan kişilikler genelde ya senaryo gereği ya can verirler yada başka şehir veya ülkeye giderler. Çınar’ın diziden parçalaması da güçlü olasılık. 
Yarı Dizisi Katil Kim Çıkacak Tıkla Bil 

Bir cevap yazın