Yalnız Kurt Dizisi Sare Kim?
Yalnız Kurt Dizisi Sare Kim?

Yalnız Kurt Dizisi Sare Kim?

Yalnız Kurt SareYalnız Kurt Dizisi Sare Kim? 

Atv ekranlarında yayınlanması bilave edilen ve başarılı rejisör Osman İmtihan tarafından çekileceği belirtilen Yalnız Kurt Dizisi Sare şahsiyetini canlandıracak olan Damla Kolbay hakkında ayrıntılara haberin devamından ulaşabilirsiniz. 
Başarılı Dizilerin akılda rejisörü olan Osman İmtihan’ın unutulmazları arasında yer alan Çılgın Vicdan ve Kurtlar Vadisi gibi dizileri bulunuyor. Başarılı rejisör Osman İmtihan ’ın yeni projesinin  “Yalnız Kurt ’un dizisi olduğu ve dizinin hazırlıklarını sürdürdüğü dizide ise birbirinden maharetli Oyuncu Kadrosun yer alacağı magazin sitelerinde yazılmaya başladı. 
Yalnız Kurt Dizisi Bir kahramanlık hikayesini mevzu edilecek. Dizide  Damla Colbay  “Sare Türkmen” rolünü canlandıracak. 

Yalnız Kurt Sare Kim?

Yalnız Kurt Dizisi Sare şahsiyetini canlandıran Damla Colbay İzmir şehrinde 14 Ocak 1993 senesinde dünyaya gelmiştir. Eğitimlerini Oyunculuk üzerine Dokuz Eylül Üniversitesinde bitirmiştir. Şimdilerde Yalnız Kurt Dizisi Sare rolüne hayat veren oyuncu dizi kariyerine Kara Para Aşk adlı dizi ile başlamıştır. 
Bu dizi sonrasında Hayat Mucizelere Gebe adlı filmde rol almıştır. İçerde dizisinde Eylem kişiliğine hayat veren oyuncu Zengin ve Muhtaç ile Hekimoğlu Dizilerinde başrollerde yer almıştır. Oyuncunun instagram hesabına https://www.instagram.com/damlacolbay/?hl=tr  adresinden ulaşabilirsiniz. 
Damla Colbay ’ın Rol Aldığı Diziler ve Filmler
2019 – Hekimoğlu Zeynep Can Tv Dizisi
2019 – Zengin ve Muhtaç Aysel TV Dizisi
2016 – İçerde Eylem TV Dizisi
2015 – Hayat Mucizelere Gebe İnci TV Dizisi
2014 – Kara Para Aşk Demet TV Dizisi
Dizide Sare şahsiyeti ve bu şahsiyeti canlandıran Damla Colbay hakkında verdiğimiz balakaların burada sonuna geldik. Yalnız Kurt Dizisi Oyuncu Kadrosu na erişmek için tıklayınız. 

Bir cevap yazın