Yalnız Kurt Dizisi Oyuncu Kadrosu ve Karakterleri
Yalnız Kurt Dizisi Oyuncu Kadrosu ve Karakterleri

Yalnız Kurt Dizisi Oyuncu Kadrosu ve Karakterleri

Yalnız Kurt Dizisi Oyuncu Kadrosu ve Karakterleri hakkında detaylar haberin devamında… Atv ekranlarında yayınlanması beklenen ve Osman Sınav imzalı yeni dizi projesi  Yalnız Kurt ’un Dizisinde hangi oyuncular yer alıyor? İşte detaylar…

Osman Sınav tarafından yönetmenliği yapılan ve  2021-2022 yeni sezonda atv kanalı için hazırlanan yeni dizi Yalnız Kurt’un hikayesi Murat Koca ve Alper Erze tarafından yazılmaktadır. 

Yeni Dizi Yalnız Kurt isimli projenin Osman Sınav ’ın uzun soluklu dizisi  Kurtlar Vadisi projesindeki gibi gizli küresel bir terör örgütüne karşı yapılan mücadele anlatılacak. 

Dizide  Şevket Dedelioğlu ise süpervizör olacak. Gazeteci Birsen Altuntaş’ın  Yalnız Kurt isimli diziyle ilgili olarak  paylaştığı kulis bilgilerine göre dizide rol alacak olan Cihan Ünal belli oldu. 

Yalnız Kurt Dizisi Davut Kim? 

Yalnız Kurt Davut Kim?

Yalnız Kurt Dizisi Davut Bahadır karakterini canlandıracak olan oyuncu usta tiyatrocu Cihan Ünal, Kastamonu ilinde 22 Ocak 1946 yılında dünyaya gelmiştir. Tiyatro oyuncusu ve yönetmeni olan usta oyuncunun yerli ve yabancı bir çok projesi ve ödülü yer almaktadır. Son olarak Muhteşem Yüzyıl Kösem isimli dizide rol almıştı. Kaynak : Birsen Altuntaş 

Yalnız Kurt Altay Kim? 

Yalnız Kurt Dizisi Altay Kurtoğlu karakterini hangi oyuncunun canlandıracağı konusunda detaylar geldiğinde yazımız güncellenecektir. 

Yalnız Kurt Dizisi Oyuncu Kadrosu ile ilgili kulis bilgileri ve resmi açıklamalar geldiğinde yazımız güncellenecektir. 

Yalnız Kurt Dizisi Sare Kim?

Dizide Sare Karakterini canlandıran Damla Colbay hakkında detaylar için burayı tıklayınız. 

Bir cevap yazın