Yalnız Kurt Dizisi Doğan Kim? Gerçek ismi
Yalnız Kurt Dizisi Doğan Kim? Gerçek ismi

Yalnız Kurt Dizisi Doğan Kim? Gerçek ismi

Yalnız Kurt Doğan Gerçek ismiYalnız Kurt Dizisi Doğan Kim? Asıl İsmi 

Yalnız Kurt Dizisi Doğan Kaçınma kişiliğini canlandıracak olan Murat Han hakkında ayrıntılara haberin devamından erişebilirsiniz. 
 
Atv ekranlarında yayınlanması beklenen  Yalnız Kurt dizisi Oyuncu Kadrosu ve dizinin ayrıntıları hakkında yavaş yavaş bilgiler magazin haberlerine düşmeye başladı.  Osman İmtihan tarafından yapılacak olan dizide Damla Colbay’ın Sare şahsiyeti ile dizide yer alacağı, ayrıca diziye Kürşat Alnıaçık,ve Murat Han dahil olduğu Gazeteci Birsen Altuntaş’ın haberi ile duyuruldu. Yalnız Kurt Dizisi rejisörlüğünü M. Çağatay Tosun yapacak. Senaryoda ise  Murat Koca ve Alper Erze ikilisi yer alıyor. 

Yalnız Kurt Doğan Kim?

Yalnız Kurt Dizisi Doğan Kaçınma kişiliğini canlandıran Murat Han Başşehir Ankara’da 1 Mayıs 1975 senesinde dünyaya gelmiştir. Gerçek memleketi Erzincan olan oyuncu Eğitimlerini Tiyatro üzerine  Ankara Bilkent Üniversitesinde bitirmiştir. Mektep sonrası eğitimlerine Amerika Birleşik Devletlerinde devam etmiştir. 
Şimdilerde Yalnız Kurt Dizisi Doğan Kaçınma kişiliğini canlandıran Murat Han kameralar karşısına ilk olarak Mutluluk adlı sinema filmi ile geçmiştir. Bırak Gönlüm adlı dizide 2007-2008 senelerinde rol alan oyuncu aynı sene Vicdan adlı sinema filminde oynamıştır. Son olarak Savaşçı adlı dizide rol alan zaferli oyuncu 2020 senesinde Akif adlı sinema filminde oynamıştır. Oyuncunun rol aldığı öbür dizi ve filmler ise şunlardır.
 
2007 – Mutluluk sinema
2007 – 2008 – Bırak Gönlüm TV Dizisi
2008 – Vicdan sinema
2009 – 2010 – Ömre Bedel TV Dizisi
2009 – Hesaplaşma TV Dizisi
2010 – Kardelen sinema
2011 – Sensiz Olmaz TV Dizisi
2011 – Karadedeler Hadiseyi sinema
2012 – Konuta Düşen Yıldırım TV Dizisi
2012 – Beyond the Trophy sinema
2013 – Sana Bir Gizem Vereceğim TV Dizisi
2014 – Yanılgısız Kul Olmaz TV Dizisi
2017 – Evlat Kokusu TV Dizisi
2018 – Savaşçı TV Dizisi
2020 – Akif Sinema
Yalnız Kurt Dizisi Doğan hakkında bilgiler verdiğimiz yazımızın burada sonuna geldik. Yalnız Kurt Dizisi Oyuncu Kadrosu hakkında ayrıntılara bu iletişimden erişebilirsiniz. 

Bir cevap yazın