Yalancılar ve Mumları Dizisi Şebnem Kim
Yalancılar ve Mumları Dizisi Şebnem Kim

Yalancılar ve Mumları Dizisi Şebnem Kim

Yalancılar ve Mumları Dizisi Şebnem KimYalancılar ve Mumları Şebnem Kim

Yalancılar ve Mumları Dizisi Şebnem Karakterini canlandıran Şafak Pekdemir hakkında dataylara haberin devamından ulaşabilirsiniz. Med Yapım imzalı olan ve 30 Eylül Perşembe akşyamı ilk bölümü ile izlayanler ile buluşması beklenen Yalancılan ve Mumları Dizisi Elif ve Meliha hakkında bilgiler vermiştik. 

Bu yazımızda dizide rol alan Şafak Pekdemir ve onun canlandırdığı Şebnem rolü hakkında bilgiler vereceğiz. 

Yalancılar ve Mumları Şebnem Kim?

Dizide Şebnem karakterini canlandıran oyuncunun Gerçek ismi Şafak Pekdemir İstanbul ilinde 19 Haziran 1988 yılında dünyaya gelmiştir. Güvel Sanatlar Fakültesini Beykent Üniversitesinde tamamlamıştır. Türk Malı dizisi ile kariyerine başlamıştır. 
2011 yılında Şüphe isimli dizi sonrasında Leyla ile Mecnun dizisinde rol almıştır. seksenler isimli komadi dizisinde Türkan karakterini canlandıran Şafak Pekdemir Asla Vazgeçmem isimli dizi sonrasında uzun bir süro Yasak Elma dizisinde oynamıştır. 

Yalancılar ve Mumları Şebnem Giysileri

Şebnep karakterinin dizide son bölümde giydiği kıyafetler ve elbiseler ile de adından sıkça söz ettirmesi bekleniyor.  Şafak Pekdemir’in canlandırdığı Şebnem ‘in  Yalancılar ve Mumları Dizisinde son bölümde giydiği elbiseler, kazaklar, etekler, takımlar, hırkalar ve kullandığı çanta ve aksesuarlar takılarının marka model ve Fiyatı hakında yorum alanından sorularınızı sorabilirsiniz. 
Şafak Pekdemir’in Rol Aldığı Diziler
Türk Malı
Şüphe
Leyla ile Mecnun
Seksenler
Asla Vazgeçmem
Yasak Elma
Yalancı ve Mumları
Şimdilerde Yalancılar ve Mumları Dizisi Şebnem karakterini canlandıran Şafak Pekdemir dizilerin yanı sıra 2009 yılında Sadist, 2014 yılında İncir Reçeli 2,  2017 yılında Deli aşk ve son olarak Deniz ve Güneş isimli filmlerde oynamıştır.

Bir cevap yazın