Yalancılar ve Mumları Dizisi Meliha Kim
Yalancılar ve Mumları Dizisi Meliha Kim

Yalancılar ve Mumları Dizisi Meliha Kim

Yalancılar ve Mumları Meliha KimYalancılar ve Mumları Meliha 

Yalancılar ve Mumları Dizisinde Elçin Sangu’nun canlandıracağı (Meliha) karakteri hakıknda detaylara haberin devamından ulaşabilirsiniz. 

BBC Studios Yapımın,  Mistresses isimli dizisinden  uyarlama olacak olan “Yalancılar ve Mumları” isimli dizi Med Yapım tarafından yapılmaktadır. 30 lu yaşlyarda olan ve üniversiteden arkadaş olan bir grup arkadaşların hayat hikayelerini konu alıyor. 

Fox ekranlarında Perşembe akyamları yayınlanması beklenen dizinin oyuncu kadrosu yavaş yavaş netleşmeye başladı. Dizinin yönetmen koltuğunda Merve Girgin Aytekin yer alırken 30 Eylül 2021 tarihinde ilk bölümü ile ekranlara gelecektir.

Yalancılar ve Mumları Meliha Kim? 

Psikoterapist Meliha

Dizide Meliha karakterini canlanıdran oyuncunun Gerçek ismi Elçin Sangu 13 Ağustos 1986 yılında İzmir ilinde dünyaya gelmiştir. Opera bölümünü Mersin Üniversitesinde tamamlamıştır. Dizi kariyerinden önce sahne oyuncu olan Elçin Sangu Sahne Tozu isimli tiyatroda eğitimler almıştır. 

Şimdilerde Yalancılar ve Mumları Dizisinde Meliha  rolü ile ekranlara gelmeye hazırlanan oyuncu dizi kariyerine sevilen dizi Öyle Bir Geçer Zamanki dizisi ile başlamıştır. BU dizide Jale rolüne hayat vermiştir. Nehir karakteri ile Aşk Kaç Beden Giyer dizisi sonrasında Bir Aşk Hikâyesi’nde Eda rolünü oynadı. 

Gitti Gidiyor ve Elidor reklamlarında gördü onu izleyenler. Çarpışma Dizisinde Zeynep rolü ile ekranlara geldi.Dizilerin yanı sıra Mutluluk Zamanı ve 9 Kere Leyla isimil sinema filmlerinde oynamıştır. 

Yalancılar ve Mumları Meliha Giysileri 

Dizide Meliha rolünü oynyan Elçin Sangu’nun son bölümde giydiği elbise, kıyafet ve ayakkabıları, takıları ve çantası gibi aksesuarlarının marka model ve Fiyatı hakıknda yorum alanından merak ettiklerinizi sorabilirsiniz. 
Yalancılar ve Mumları Dizisi Elif hakıknda detaylar Burada….
Elçin Sangu’nun rol aldığı diziler ise şunlardır. 

2011-2012 Öyle Bir Geçer Zaman ki
2012-2013 Avrupa Avrupa
2013 Her Sevda Bir Veda
2013-2014 Bir Aşk Hikâyesi
2014 Kurt Seyit ve Şura
2015 Sevdam Alabora
2015-2017 Kiralık Aşk
2018-2019 Çarpışma
2020 İyi Günde Kötü Günde
2021- Yalancı ve Mumları

Bir cevap yazın