Yalancılar ve Mumları Dizisi Elif Kim?
Yalancılar ve Mumları Dizisi Elif Kim?

Yalancılar ve Mumları Dizisi Elif Kim?

Yalancılar ve Mumları Dizisi Elif Kim?Yalancılar ve Mumları Dizisi Elif 

Yalancılar ve Mumları dizisinde Ceren Moray’ın canlandıracağı Elif kişiliği hakıknda ayrıntılara haberin devamından ulaşabilirsiniz.

İlk kısmı ile Fox ekranlarında 30 Eylül Perşembe akyamı izleyenler ile buluşacak olan dizide oyuncu kadrosu yavaş yavaş netlik kazanıyor. 

Bir evvelki yazımızda sizlere Yalancılar ve Mumları Meliha hakkında bilgiler vermiştik. Bu yazımızda ise dizide rol alacak olan Ceren moray ve canlandıracağı şahsiyet hakkında bilgiler vereceğiz.

Yalancılar ve Mumları Elif Kim? 

Dizide Elif kişiliğini canlandıran oyuncunun hakikat ismi Ceren Moray Diyarbakır şehrinde 5 Haziran 1985 tarihinde dünyaya gelmiştir. Anne tarafı Kastamonulu olan oyuncunun babası ise Diyarbakırlıdır. İstanbul şehrinde yaşayan oyuncu  Pera Hoş Sanatlar Kısmında eğitimleri sonrasında Tiyatro üzerine Haliç Üniversitesinde eğitimleri bitirdi. 

Şimdilerde Yalancılar ve Mumları dizisinde Elif rolünü canlandırmaya hazırlanan oyuncu dizi kariyerine 2003 senesinde Serseri Aşıklar adlı dizi ile başlamıştır. 

2005 senesinde Soluk Soluğa dizisi sonrasında Hekimler ve Kavak Rüzgârları dizilerinde ikişer sezon rol almıştır. Canlandırdığı Avlu dizisindeki Azra kişiliği ile hemen herkes trafından tanınan zaferli oyuncu Son olarak dijital platform Excen de Bayağı Kuşkulular dizisinde  oynamıştır. 

Yalancılar ve Mumları Elif Giysileri

Dizide gösterdiği performans kadar giydiği elbiseler ve kıyafetler ile de isminden sıkça söz ettirmesi beklenen Ceren Moray’ın canlandırdığı Elif’in son kısımda giydiği kıyafetler, kazaklar, etekler, ekipler, hırkalar ve kullandığı çanta ve aksesuarlar takılarının marka model ve maliyetleri adaletinde yorum alanından suallerinizi sorabilirsiniz. 

Oyuncunun rol aldığı öbür diziler ise şunlardır. 
Serseri Aşıklar
Dayı
Soluk Soluğa
Hekimler
Kavak Rüzgârları
İşler Güçler
O Hayat Benim
Avlu
Hoca
Bayağı Kuşkulular
Palavracı ve Mumları

Bir cevap yazın