Yalancı Dizisi Tuba Kim? Gerçek ismi
Yalancı Dizisi Tuba Kim? Gerçek ismi

Yalancı Dizisi Tuba Kim? Gerçek ismi

Palavracı Dizisi Tuba rolünü canlandıran Gizem Erman Soysaldı hakkında ayrıntılara haberin devamından ulaşabilirsiniz. 

Yalancı Dizisi Tuba Kim? Gerçek ismi

Yeni sezonda Show Tv ekranlarında izleyici ile buluşması bilave edilen Palavracı Dizisi Tuba kişiliği dizinin ana şahsiyetleri arasında yer alması bilave edilmektedir. 

Palavracı Dizisi Tuba şahsiyetini canlandıran oyuncunun reel ismi Gizem Erman Soysaldı İzmir şehrinde 4 Şubat 1984 senesinde dünyaya gelmiştir. Milletler Arası İlişkiler Bvefatını Ankara Üniversitesi siyasal balakalar fakültesinde bitirmiştir. Şahika Tekand Stüdyo da oyunculuk eğitimleri alan oyuncu bale ve tiyatro ile ilgilenmiştir. 

Şimdilerde Palavracı Dizisi Tuba rolü ile ekranlara gelmesi bilave edilen hoş oyuncu Gizem Erman Soysaldı 2011 senesinde sensiz Başlayamam adlı dizi ile kariyerine ilk adımı atmıştır. Uzun Soluklu Dizi Arka Caddelerde rol alan oyuncu Seksenler dizisinde de rol almıştır. Oyuncunun rol aldığı öteki dizi ve projeler ise şunlardır. 

2021 Palavracı
2020 Hekimoğlu
2014 Arka Sokaklar
2013 Seksenler
2013 Bizim Okul
2011 Sensiz Yaşayamam

Gizem Erman Soysaldı Resmi instagram adresine  @gizoska kullanıcı ismi ile ulaşabilirsiniz. 

Yalancı Dizisi Tuba – Gizem Erman Soysaldı Giysileri

Palavracı Dizisi Tuba – Gizem Erman Soysaldı Giysileri

Palavracı Dizisi Tuba kişiliği ile dizide rol alan Gizem Erman Soysaldı ’nın Palavracı dizisi son bvefatta giydiği elbise ve elbiseler ile dizide giydiği etek, elbise, tişört, tulum, kazak, hırka, pantolon, tayt, gömlek, ayakkabı gibi tüm giysilerini ve kullandığı tüm aksesuarlarını marka – maliyet balakası vererek sayfamızdan paylaşacağız.

Bir cevap yazın