Yalancı Dizisi Oyuncu Giysileri Marka ve Fiyatı
Yalancı Dizisi Oyuncu Giysileri Marka ve Fiyatı

Yalancı Dizisi Oyuncu Giysileri Marka ve Fiyatı

Yalancı Dizisi Oyuncu Kadrosun Giydiği Kıyafet ve elbiselerim Marka, Model ve Fiyatı hakkında detaylara haberin devamından ulaşabilirsiniz. 

Eylül ayında Süreç Film tarafından Show TV için hazırlanan “Yalancı” isimli dizide oyuncu ve karakterler yavaş yavaş belli olurken Oyuncu Kadrosun giydiği kıyafet ve elbiselerin marka model ve Fiyatı ise şimdiden merak edilmeye başlandı. Dizinin yönetmen koltuğunda Hülya Gezer hanım yer alırken, dizi  Çiğdem Rahşan İnan tarafından kaleme alınmıştır. 

Yalancı Dizisi Mehmet Emir (Salih Bademci) Giysileri 

Yalancı Dizisi Mehmet Emir GiysileriYalancı Dizisi Mehmet Emir (Salih Bademci) Giysileri 
Dizinin başrollerinde yer alan Salih Bademci Yalancı Dizisinde genç ve karizmatik bir doktor rolünde yer alıyor. İyi bir Cerrah olan Mehmet Emir karakterinin Yalancı Dizisinde giydiği takım elbiseler, gömlekler ve spor ceketler, taktığı saat ve kullandığı diğer aksesuarların marka model ve Fiyatı hakkında detayları bu bölümde bulabilirsiniz. 

Yalancı Dizisi Deniz  (Burçin Terzioğlu) Giysileri 

Yalancı Dizisi Deniz Giysileri

Yalancı Dizisi (Burçin Terzioğlu) Giysileri 

Dizide Salih Bademci ile başrollerde yer alan Burçin Terzioğluun canlandırdığı karakter Deniz Öğretmen karakteridir. Yalancı Dizisi Deniz Öğretmenin dizide ve dizi setinde giydiği elbise, etek, takımlar ve kullandığı çantası ve ayakkabıları ile diğer aksesuarlarının marka model ve Fiyatı hakkında yorum alanından merak ettiklerinizi sorabilirsiniz. Yalancı Dizisi Öğretmen Deniz’in Son Bölümde Giydiği Elbiselerin markaları ve Fiyatı bu bölümde yer alacaktır.  

Tommy Life isimli bir  bustiyer kullanmakta ve fiyatı da oldukça makil; şuan için 44.90 TL. 

 Nike marka kadın golf siperliği de bulunmakta ve fiyatı 209 TL

Yalancı Dizisi Yasemin (Hazal Türesen) Giysileri 

Dizide Yasemin karakteri ile ekranlara gelecek olan Hazal Türesen’in giydiği günlük elbise ve dizi kombinelerinin markaları ve hangi e ticaret sitelerinde kaç para ile satışa sunulduğu ve markaları hakkında detaylara buradan ulaşabilirsiniz. Yalancı Dizisi Yasemin Son Bölüm giydiği elbiseler ve kıyafetler hakkında yorumlarınızı bekliyoruz. 
Pimood isimli yazlık bir plaj elbisesi fiyatı ise 350 TL. Smyrna model 
 BSL marka elbise Sax mavi renkte olan bluz  fiyatı ise 139,99 TL ’dir.

Yalancı Dizisi Lorin (Öyküsu Özyürek) Giysileri 

Yalancı Dizisi Lorin karakterini canlandıran Öyküsu Özyürek’in dizinin son bölümünde giydiği elbise ve şık ayakkabıları, takıları ve kolyesi ile küpesinin marka modeli ve fiyatı da merak edilenler arasında olacaktır. Yalancı Dizisi Lorin karakteri ile ilgili detay olmasa da güzel oyuncunun şık elbiseler ile dizide yer alacağını tahmin etmekteyiz. 

Yalancı Dizisi Canan (İmer Özgün) Giysileri 

Yalancı Dizisi Canan karakterini canlandıran İrem Özgün’ün son bölüm giydiği elbise ve Giysilerin marka model ve Fiyatı da ilgi konusu olacaktır. Dizide İmer Özgün Canan karakterine hayat verecektir. Yalancı Canan dizide giydiği kazak, elbise, bluz, ceket, şort, atkı, kaşkol, eldiven, ayakkabıları ve kullandığı küpe, toka, çanta, bileklik gibi aksesuarları ile ilgili detayları burada bulabilirsiniz. 

Yalancı Dizisi Tuba (Gizem Soysaldı) Giysileri 

Yalancı Dizisi Tuba rolünü canlandıran Gizem Soyaldı hakkında bir önceki yazımızda sizlere detaylı bilgiler vermiştik. Gizem Soyaldı’nın canlandırdığı Tuba karakterinin Yalancı dizisi son bölümde giydiği elbiseler ve dizi kombinelerinin marka ve Fiyatı hakkında yorum alanından sorularınızı sorabilirsiniz. 

Yalancı Dizisi Türkan (Sema Çeyrekbaşı) Giysileri 

Yalancı Dizisi Türkan karakterini canlandıran Sema Çeyrekbaşı’nın son bölümde ve dizide giydiği tüm Giysilerin marka model ve Fiyatı bu bölümde yer alacaktır. 
Yalancı Dizisi Oyuncu Giysileri ve Elbiseleri hakkında bilgiler verdiğimiz yazımızın burada sonuna geldik. Eylül ortalarında ekranlara gelmesi beklenen dizide rol alan oyuncu ve karakterlerin giydiği kıyafetler hakkında yorum alanından merak ettiklerinizi sorabilirsiniz. 

Bir cevap yazın