Yalancı Dizisi Hemşire Canan Kim? Arifin Karısı
Yalancı Dizisi Hemşire Canan Kim? Arifin Karısı

Yalancı Dizisi Hemşire Canan Kim? Arifin Karısı

Yalancı Dizisi Canan Kim? Arifin KarısıPalavracı Hemşire Canan

Show tv ekranlarında yeni sezonda izleyenler ile buluşacak olan Palavracı Dizisinde İmer Özgün Arif’in Karısı Canan şahsiyeti ile dizi yer alan ad oldu. Oyuncu ve canlandırdığı kişilik hakkında ayrıntılara vipdizi farkı ile haberin devamından ulaşabilirsiniz. 

Palavracı Dizisi Canan Kim? 

Palavracı Dizisi Hemşire Canan Arif’in karısıdır. Yasemin ve Mehmet Emir ile birlikte çalışmaktadır. Kırılgan ve bir o kadar da narin bir bayandır. 

Palavracı Dizisi Canan şahsiyetini canlandıran oyuncunun hakikat ismi İmer Özgün 01.01.1987 senesinde dünyaya geldi. Burcu olan oyuncunun Boyu 1.72 cm ve 55 kilo ağırlığındadır. 

İstanbullu Gelin dizisinde canlandırdığı  Esra şahsiyeti ile büyük beğeni toplayan oyuncu Fenerbahçe Lisesi mezunudur. Üniversite sonrasında Tiyatro eğitimlerini ise İstanbul Üniversitesi Devlet Konservatuvarında bitirmiştir. 

Başarılı oyuncu Dudaktan Kalbe, Sınıf, Avrupa Yakası, Kalpsiz Adam, Kavak Rüzgârları, Hanımın Çiftliği, Annem Yatarken, Kendinol, Komedi Türkiye adlı dizilerde rol almıştır. 

Hemşire Canan Kim? Arifin Karısı Yalancı Dizisi

Palavracı Dizisi Canan Giysilerinin Markaları

Palavracı Dizisi Canan rolünü canlandıran İmer Özgün’şan dizide giydiği giysiler ve elbiseler ile dizi kombinelerinin marka model ve maliyetleri oldukça merak edildi. 

Palavracı Hemşire Canan takıları, bilekliği, kolyesi, küpesi,  bilekliği, aksesuarları ve ayakkabı , çanta gibi kombinelerin marka model ve maliyetleri ile alakalı olarak merak ettiklerinizi yorum alanından yazabilirsiniz. 

Palavracı Dizisi Doruk şahsiyeti hakkında ayrıntılar için bağlantıyı ziyaret edebilirsiniz. 

Bir cevap yazın