Yalancı Dizisi Görkem Komiser Kim?
Yalancı Dizisi Görkem Komiser Kim?

Yalancı Dizisi Görkem Komiser Kim?

Yalancı Dizisi Görkem Komiser Kim?Palavracı Dizisi Görkem 

Yeni sezon dizilerinden olan Palavracı Dizisinde  Efsane Odağ Görkem Komiser rolü ile dizide yer alan ad oldu. Oyuncu ve canlandıracağı kişilik hakkında ayrıntılara haberin devamından ulaşabilirsiniz   

Palavracı Dizisi Görkem Kim? 

Palavracı Dizisi Görkem Komiser şahsiyeti Asayiş Şube Müdürlüğünde Nezaket ve Cinsel Kabahatler ile ilgili büroda görev yapan genç bir komiser destekçisidir. Dizide yer alan Ahmet şahsiyeti ile konutlu olan Görkem’in  emniyette mesai dostu ise Erdal’dır. 
Palavracı Komiser Görkem uysal ve güçlükler ile gayret edebilen ve duygularını gizlemeyi en iyi biçimde beceren birisidir. 
Palavracı Dizisi Komiser Görkem kişiliğini canlandıran  Efsane Odağ İzmir şehrinde 1986 senesinde doğmuştur. 1.68 metre boyunda ve 50 kilodur. Eğitimlerini Tiyatro ve Oyunculuk üzerine  Ankara Üniversitesi Dil ve Tarih-Coğrafya Fakültesinde bitirmiştir. Dizi kariyerine ilk olarak 2011 senesinde ekranlara gelen Unutma Beni dizisi ile başlamıştır. 
Son olarak Avlu ve Ramo Dizilerinde rol alan oyuncunun rol aldığı öbür dizi ve filmler Ramo Afet, Avlu Yonca, Meryem Zeliş, Familya,  Acı Aşk , Aramızda Kalsın, Yol Ayrımı, Kırkbeşlik Program, Unutma Beni adlı projelerdir. 
Palavracı Dizisi Görkem Komiser’in Dizide giydiği kıyafetler ve elbiselerin marka model ve maliyetleri hakkında ayrıntılı bilgiler için Palavracı Dizisi Oyuncu Giysileri mevzumuzu ziyaret edebilirsiniz. 

Bir cevap yazın