Yalancı Dizisi Avukat Okay Kim?
Yalancı Dizisi Avukat Okay Kim?

Yalancı Dizisi Avukat Okay Kim?

Palavracı dizisinde başarılı oyuncu Şahin Irmak’ın canlandıracağı Avukat Okay kişiliği hakkında ayrıntılara vipdizi farkıyla haberin devamından ulaşabilirsiniz. 

Yalancı Dizisi Avukat Okay Kim?Palavracı Dizisi Okay Kim? 

Palavracı Dizisi Okay Kim? 

Palavracı Dizisinde Avukat Okay kişiliği Hazal Türesan’ın canlandırdığı Yasemin şahsiyetinin kocasıdır. Bu konutluluğundan Derin ve Burak adlarında iki çocuğu bulunmaktadır. Başarılı bir avukattır. Home büro olarak konuttan çalışmayı seçim etmektedir. Derin ve BUruk adlı çocuklarına da konutta olduğu zamanlarda kendisi bakmaktadır. 
Palavracı Dizisi Okay şahsiyetini canlandıran Şahin Irmak İzmir şehrinde 29 Eylül 1981 tarihinde dünyaya gelmiştir. Dizi kariyerine 2004 senesinde Kurtlar vadisi adlı dizi ile başlamıştır. Çok Hoş Hareketler bunlar adlı programda uzun zaman rol aldı. 3 sezan boyunca Jet sosyete adlı dizide Talip şahsiyetini canlandırdı. 
Şimdilerde Palavracı Dizisinde Avukat Okay rolü ile ekranlara gelen Şahin Irmak dizilerin yanı gizeme bir çok sinema filminde de rol almış adlardan birisidir. Oyuncunun rol aldığı sinema gilmleri ise şunlardır. 
2004 Gönül Yarası Barmen
2006 Beynelmilel Şahin
2007 Kutsal Damacana Hekim
2009 Keyifli Hayat Serkan
2010 Çok Filim Hareketler Bunlar
2011 Kutsal Damacana: Dracoola Drakula
Entelköy Efeköy’e Karşı Muhtar Ali
2015 Git Başımdan Latif Selamsız
2016 Yok Artık 2 Berber Adnan
2017 Dede Korkut Öyküleri: Çılgın Dumrul Çılgın Dumrul
2018 Düğüm Salonu
Palavracı Okay şahsiyetini canlandıran Şahin Irmak hakkında balakalar verdiğimiz yazımızın burada sonuna geldik. Palavracı Dizisi Murat Komiser Kim? merak ediyorsanız bağlantıyı ziyaret edebilirsiniz. 

Bir cevap yazın